Články

TALENT CUP 2017 - 11. ročník - MALENOVICE

13.12.2017 19:27
PROPOZICE: Propozice_TalentCUP_2017_other.pdfSTARTOVNÍ A VÝSLEDKOVÁ LISTINA: chess-results.com/tnr316743.aspx?lan=5&art=0&turdet=YES&flag=30&wi=984     Beskydská šachová škola už po jedenácté pořádá přestižní vícedenní mezinárodní šachový turnaj TALENT CUP 2017....
>>

DRUHÉ PRAVONÍNSKO-LUKAVECKÉ ŠACHOVÁNÍ A PŘÁTELSKÝ TURNAJ NEJMLADŠÍCH ŠACHISTŮ 9.12.2017

08.12.2017 18:15
PROPOZICE: Druhé-Pravonínsko-Lukavecké-šachování-9.12.2017.docxFOTEČKY: sachypravonin.rajce.idnes.cz/Pravoninsko-Lukavecke_sachovani_c._2_9.12.2017/STARTOVNÍ A VÝSLEDKOVÁ LISTINA TURNAJ "A": www.chess-results.com/tnr319674.aspx?lan=5&art=1&wi=821STARTOVNÍ A VÝSLEDKOVÁ LISTINA TURNAJ "B":...
>>

KRAJSKÉ KOLO PŘEBORU ŠKOLNÍCH TÝMŮ 7.12.2017 NERATOVICE

06.12.2017 18:35
PROPOZICE: KK_skol_2017.docSTARTOVNÍ A VÝSLEDKOVÉ LISTINY: www.chess-results.com/tnr317922.aspx?lan=5&art=0&wi=821FOTEČKY: sachypravonin.rajce.idnes.cz/Krajsky_prebor_skol_7.12.2017_Neratovice/     TITULY KRAJSKÝCH PŘEBORNÍKŮ VE VŠECH TŘECH KATEGORIÍCH PATŘÍ...
>>

4. KOLO REGIONÁLNÍ SOUTĚŽE "E" 3.12.2017 - ŠK PRAVONÍN x JAWA BRODCE "C"

03.12.2017 21:02
HRÁLI JSME TÉMĚŘ V PEKLE A TAK TROCHU PEKLO TO I BYLO...        Kamadády z Brodců jsme přivítali velice přátelsky a rázem 9 hodiny se pustili do partií a takto to dopadlo:   ŠK...
>>

ČERTOVSKÉ DVOJICE TÁBOR 3.12.2017

02.12.2017 22:25
PROPOZICE: Propozice_2017_čertovské dvojice - Tábor.pdf (364,4 kB) STARTOVNÍ A VÝSLEDKOVÁ LISTINA: www.chess-results.com/tnr313791.aspx?lan=1FOTEČKY: sachklubtabor.rajce.idnes.cz/Certovske_sachy_2017/ ČERTOVSKÉ DVOJICE V TÁBOŘE          V letošním roce nás...
>>

4. kolo REGIONÁLNÍ ŽÁKOVSKÁ LIGA 2.12.2017 - ČERČANY

01.12.2017 21:12
PROPOZICE: 17_18_4_RŽL_Čerčany.doc STARTOVNÍ A VÝSLEDKOVÉ LISTINY: chess-results.com/Tnr317056.aspx?lan=5 FOTEČKY: sachypravonin.rajce.idnes.cz/4.kolo_Regionalni_zakovska_liga_2017-2018_2.12.2017_Cercany/ Výsledky nápočtem celkové po 4. kole: RZL_2017 - nápočtem - celkové po 4. kole.pdf (68,7...
>>

1. LIGA MLÁDEŽE 25.11.2017 PRAHA

26.11.2017 08:57
ODKAZ ZA SOUTĚŽE DRUŽSTEV: db.chess.cz/soutez.php?sid=1936ODKAZ NA FOTEČKY: sachypravonin.rajce.idnes.cz/1._liga_mladeze_2017-2018_25.11.2017_Praha/Pár slov jen ve zkratce, článek napíše Petr Havelka na vlašimský web.       Hráli jsme na PORGu v Praze a našimi soupeři...
>>

MISTROVSTVÍ ČECH HD 8 A FIT FUN OPEN 17.11. - 19.11.2017 HARRACHOV

16.11.2017 19:57
PROPOZICE: Propozice_C_2017_HD8_10 - Harrachov 16.-20.11.2017.pdfSTARTOVNÍ A VÝSLEDKOVÁ LISTINA HD 8: chess-results.com/tnr312615.aspx?lan=5&wi=821&turdet=YESSTARTOVNÍ A VÝSLEDKOVÁ LISTINA HD 10: www.chess-results.com/tnr312705.aspx?lan=5STARTOVNÍ A VÝSLEDKOVÁ LISTINA FIT FUN OPENU:...
>>

REGIONÁLNÍ PŘEBOR ŠKOL - BENEŠOV - 13.11.2017

13.11.2017 19:04
PROPOZICE: Sachy_2017-Regionální přebor škol 13.11.2017 -Benešov.docSTARTOVNÍ A VÝSLEDKOVÁ LISTINA:mladší žáci: www.chess-results.com/tnr314035.aspx?lan=5starší žáci: http://www.chess-results.com/tnr314112.aspx?lan=5střední školy: www.chess-results.com/tnr314114.aspx?lan=5FOTEČKY:...
>>

O KRÁLOVNU A KRÁLE SYMFONIE PODĚBRADY 11. 11. 2017

10.11.2017 18:16
PROPOZICE: Podebrady_11-11-2017.pdfSTARTOVNÍ A VÝSLEDKOVÉ LISTINY STARŠÍ ŽÁCI: www.chess-results.com/tnr312424.aspx?lan=5STARTOVNÍ A VÝSLEDKOVÉ LISTINY MLADŠÍ ŽÁCI: www.chess-results.com/tnr312425.aspx?lan=5FOTEČKY: sachypravonin.rajce.idnes.cz/O_kralovnu_a_krale_Symfonie_-_Podebrady_11.11.2017/DVĚ...
>>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

 9 - RŽL 2013-2014-NÁPOČTEM.pd Mohlo by vás zajímat

  • ŠACHOVÉ KROUŽKY MěDDM VLAŠIM - PRACOVIŠTĚ PRAVONÍN 2017/2018

  • POKROČILÍ: (500,--Kč/rok)
  • Úterý: 16.00 - 17.00 hodin (zábavné šachy)  č. 97
  • Středa: 13.30 - 15.00 hodin (nové učivo) č. 99
  • Pátek: 13.30 - 16.00 hodin (opakování, diagramy, studie) č. 102
  • MÍRNĚ POKROČILÍ: 500,--/rok)
  • Úterý: 13.30 - 16.00 hodin (nové učivo) č. 96
  • Pátek: 13.30 - 16.00 hodin (opakování, diagramy, studie) č. 101
  • ZAČÁTEČNÍCI "A": 500,-- Kč/rok)
  • Úterý: 13.30 - 16.00 hodin (nové učivo) č. 95
  • Pátek: 13.30 - 16.00 hodin (opakování, diagramy) č. 100
  • ZAČÁTEČNÍCI "B": 300,--Kč/rok)
  • Pondělí: 15.00 - 16.30 hodin (nové učivo) č. 94
  • Středa: 15.00 - 16.30 hodin (nové učivo) č. 98
  • ŠACHOVÁ ŠKOLIČKA: 300,--Kč/rok)
  • Čtvrtek: 9.00 - 11.00 hodin (výuka šachu hrou) č. 93
  •  
  • Náplň jednotlivých hodin bude aktuálně pozměňována, a to dle požadavků žáků, ale i přípravy na jednotlivé turnaje.
  • Přihlášky jsou k dispozici buď u nás v kroužcích nebo na MěDDM Vlašim.
  • Odkaz na přihlášku: prihlaska_17_18 pro kroužky MěDDm.pdf
  • Vyučovat budou: Lukáš Filip, Vojtěch Filip, Marie Filipová, Vladimír Horák, Ondřej Matějovský, kterým budou pomáhat starší děti Petra Píšová a Filip Kůra.
  • Staré šachové www stránky: http://pravoninsachy.txt.cz/rubriky/0/vse


  •   ŽIVÉ ŠACHY V PRAVONÍNĚ 


VYUČUJÍ TRENÉŘI: LUKÁŠ FILIP, VOJTĚCH FILIP, MARIE FILIPOVÁ, VLADIMÍR HORÁK A ONDŘEJ MATĚJOVSKÝ

POMÁHAJÍ STARŠÍ DĚTI: PETRA PÍŠOVÁ A FILIP KŮRA

ŠACHOVOU ŠKOLIČKU VYUČUJE: MARIE FILIPOVÁ  A MIROSLAVA ONDRÁKOVÁ

INTERNETOVÉ STRÁNKY SPRAVUJE LUKÁŠ FILIP, resp. MARIE FILIPOVÁ

KRONIKU VEDE MARIE FILIPOVÁ

Na turnaje budou děti (kromě rodičů) doprovázet Lukáš a Vojtěch Filipovi (podle možností Marie Filipová nebo David Kůra či Helena Kůrová) 

NAŠI SPONZOŘI  2017/2018

1.    Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

2.    Městský dům dětí a mládeže, Vlašim 

3.    Marie Filipová, Pravonín

4.    Petr a Dana Zemanovi, Vlašim

5.    Obec Pravonín

6.    Helena a David Kůrovi, Pravonín

7.    Miroslava Ondráková, Pravonín

8.    Miluše Filipová, Pravonín

9.    Markéta Štanderová, Vracovice

10.  Jana Veselá, Jeníkov

11.  Aneta Ondráková, Pravonín

12.  Monika Hochmanová, Pravonín

13.  Lenka Toulová, Pravonín

14.  Ladislav Hejný, Pravonín

15.  Lukáš Filip, Pravonín

16.  Vojtěch Filip, Pravonín

17.  Miroslava Čápová, Vracovice

18. J.A CLEAN spol. s r.o., Vlašim

Děkujeme !!!

ČEKÁME NA DALŠÍ NÁSLEDOVNÍKY.....

 

Vojtěch Filip info

 je od 5.9.2011 ve svých 13ti letech

  (jako první v klubu) držitelem

1. VT

VOJTĚCH   F I L I P

je k 1.12.2015

KANDIDÁTEM MISTRA (KM)

FIDE ELO 2105

(jako první v klubu)

Blahopřejeme !!!

Diagram

Logo

IČO: 05925819

sachypravonin@gmail.com

Borec(i) týdne

DRUHÉ PRAVONÍNSKO - LUKAVECKÉ ŠACHOVÁNÍ 9.12.2017 PRAVONÍN

TURNAJ "A" - CHLAPCI

1. místo Filip Vopálka, Pravonín-uprostřed 7 bodů, 2. místo Štěpán Filip,  Pravonín vlevo 5,5 bodu, 3. místo Lukáš Zeman, Pravonín vpravo 5,5 bodu

TURNAJ "A" - DÍVKY

1. místo Barbora Slavíková, Pravonín - uprostřed 5 bodů, 2. místo Natálie Štanderová, Pravonín vlevo 4 body a 3. místo Johana Hrbková, ZŠ U sv. Štěpána, Praha vpravo 4 body

TURNAJ NEJMLADŠÍHO ŽACTVA 9.12.2017 PRAVONÍN

TURNAJ "B" - CHLAPCI

Zleva: 1. místo Matěj Fiala, Vlašim 7 bodů, 2. místo Richard Čajka 5 bodů, ZŠ U sv. Štěpána, Praha a 3. místo Vít Duda 4,5 bodu, Pravonín

TURNAJ "B" - DÍVKY

Zleva: 1. místo Eliška Škarydová Pravonín - 5 bodů, 2. místo Tereza Slavíková, Pravonín 5 bodů a 3. místo Lenka Šťastná, Pravonín 3,5 bodu

NEJMLADŠÍ ÚČASTNÍCI

Tereza Slavíková a Jakub Čáp

....


KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKOVSKÝCH DRUŽSTEV 7.12.2017 NERATOVICE

1. místo v kategorii starších žáků a postup na MČR do Zlína

Zleva: František Jelínek, Petra Píšová, Štěpán Filip, Filip Kůra a za nimi trenér Lukáš Filip

Děti reprezentovali ZŠ a MŠ Načeradec

.....

4. kolo REGIONÁLNÍ ŽÁKOVSKÁ LIGA 4.12.2017 ČERČANY

Všichni účastníci

Zadní řada zleva: Zdeněk Šťastný, Jakub Janda, Barbora Slavíková, Jan Veselý, Adam Slavík, Lukáš Zeman, František Jelínek, Filip Kůra

Přední řada zleva: Patri Heřmánek Adéla Janoušová, Lenka Šťastná, Tereza Slavíková, Nela Hejná a Natálie Štanderová

...

2. místo - dívky - Turnaj "B"

Barbora Slavíková - 7 bodů

...

2. místo - dívky - Turnaj "C"

Natálie Štanderová - 4,5 bodu

...

3. místo - dívky - Turnaj "C"

Adéla Janoušová - 4,5 bodu

Adélka si hned při prvním startu uhrála IV. výkonnostní třídu!!!

...

1. LIGA MLÁDEŽE 25.11.2017 PRAHA

Zadní řada zleva: Jakub Moulík, Petr Havelka, Ivo Hradecký, Vojtěch Kovařík, Kryštof Křížek

Přední řada zleva: Lukáš Zeman, Petra Píšová, Štěpán Filip

...

REGIONÁLNÍ PŘEBOR ZÁKLADNÍCH A STŘEDNÍCH ŠKOL

BENEŠOV 13. 11. 2017

STARŠÍ ŽÁCI

ZŠ A MŠ NAČERADEC

3. místo - postup na Krajské kolo do Neratovic

Zprava: Petra Píšová, František Jelínek, Filip Kůra a Štěpán Filip, za nimi Jiří Kotzot sekretář SŠS

MLADŠÍ ŽÁCI

8. místo

Zleva: Eliška Škarydová, Jakub Janda, Karel Vávra a Michal Škaryd

 

.....

SRDEČNĚ  BLAHOPŘEJEME A DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI !!!

Co šachy přinášejí dětem

Co šachy přinášejí dětem

10.06.2014 20:31
Co šachy přinášejí dětem   Šachy jsou součástí kurikula ve více než 30 zemích, např....
>>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode