Datum: 07.07.2017

Vložil: Marie Filipová

Titulek: Re: Pravonín je NEJ

Vážená paní,
především moc děkuji za kladné zhodnocení naší práce. Snažíme se, nic nepřijde samo! Sháníme nové materiály, aby dětem výuka nezevšedněla. Z úspěchu našich dětí máme také velikou radost, když se jim turnaj nepodaří, jsme smutní s nimi, ale jedeme dál a snažíme se udělat vše proto, aby to příště bylo lepší! Staráme se, sháníme různé příspěvky, vynikající je podpora od Městského domu dětí a mládeže ve Vlašimi, Vlašimských městských lesů ve Vlašimi a dalších sponzorů, bez jejichž pomoci bychom nemohli pořádat žádné soutěže. A že k nám děti rády chodí do kroužků? Různorodost přípravy, aktivní zapojení dětí do schůzek, organizování účasti na turnajích, které je posunují dál a dál, je nezbytností. Jezdíme s nimi na každý turnaj (ve školním roce 2016-2017 jich bylo 52) a po celou dobu je podporujeme. Za tím jsou stovky hodin práce nejen přes týden, ale i o víkendech. Okukujeme i v jiných oddílech, kde to dělají jinak a lépe a učíme se od nich. Každý má jiné možnosti. A že se vám to někde nezdá nebo se vám práce klubu nelíbí? Určitě má ten klub nějaké problémy nebo jiný důvod, těžko se to zvenku posuzuje? A že nás někdo kritizuje? To už jsem hodila dávno za hlavu! Děláme, jak umíme a tohoto si nevšímáme. Pro nás je důležitější, že jsou spokojeny naše děti, jejich rodiče a prarodiče, se kterými máme fantastickou spolupráci. Musím zdůraznit, že já osobně kladu největší důraz na spravedlnost při sestavování soupisek, co se družstev týká! Vždy pěkně podle dosažených výsledků! To je u nás zákon! Nelze nikoho upřednostňovat, děti jsou na to citlivé a ocení to a pak se snaží čím dál více na sobě pracovat! Z mých článků jste jistě poznali, že miluji práci s předškoláky. Letošní ročník byl vskutku vynikající a trenérům školních dětí předám do následujícího školního roku nejméně 8 dětí. Jak ony jsou šikovné! Jsem na ně moc pyšná.

Přidat nový příspěvek