MISTROVSTVÍ ČECH V ŠACHU MLÁDEŽE HARRACHOV 21.-29.10.200

30.10.2022 11:05

MISTROVSTVÍ ČECH V HARRACHOVĚ 21. – 29.10.2022 S NAŠÍ ÚČASTÍ

V minulém týdnu se ve slunném Harrachově uskutečnilo Mistrovství Čech mládeže v šachu, kterého se zúčastnili i naši šachisté.

V kategorii H,D 16 bojoval Jan Veselý  v kategorii H,D 14 Michael Stein. Oběma klukům se vedlo velice pěkně. Honza (současné jeho Fide elo 1302) uhrál 4,5 bodu. Startoval z 51. místa a skončil na 33 příčce s výkonem 1644. V této kategorii hrálo 66 šachistů. Míša (jeho současné Fide elo 1441), startoval z 27. místa a skončil na 19. příčce. Hrál výkonem 1643.

Doprovodný turnaj Open B si zahrál Jáchym Slánský (současné Fide elo 1336), startoval z 20. místa, hrál výkonem 1439 a skončil na 10. příčce. V tomto turnaji hrálo 55 šachistů.

Klukům děkujeme za vzornou reprezentaci šachu.

Na MČech v Harrachově nás reprezentuje z kroužku POKROČILÝCH  JAN VESELÝ v kategorii  H 16: chess-results.com/tnr679687.aspx?lan=5&art=1&rd=2

V kategorii H 14 hraje z Vlašimi MICHAEL STENIN: chess-results.com/tnr679686.aspx?lan=5&art=1&rd=2

Odkaz na fotografie: sachypravonin.rajce.idnes.cz/Mistrovstvi_Cech_Harrachov_20.-29.10.2022_foto_Patrik_Pycha/