MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V ŠACHU DĚTÍ DO 8 LET - VYŠKOV - 28.-29.4.2018

27.04.2018 10:01

PROPOZICE: Propozice_MCR_deti_do_8_let_2018 28.-29.4..pdf

STARTOVNÍ A VÝSLEDKOVÁ LISTINA: chess-results.com/tnr341126.aspx?lan=5

FOTEČKY:

Z našeho klubu se MČR  dětí do 8 let ve Vyškově zúčastnili sourozenci Daniel a Tomáš Zemanovi.  Vítězem se stal Václav Finěk z TJ Desko Liberec, kterého neporazil vůbec nikdo z účastníků a na svém kontě má všech 9 bodů. Za ním následoval jeden hoch s 8 body, dále čtyři účastníci se 7 body, 2 šachisté uhráli 6,5 bodu a pak hned 13 chlapců  6 bodů, 6 uhrálo  5,5 bodu a pak neuvěřitelných 20 šachistů zaznamenalo 5 bodů. Mezi těmi skončil i nás Daniel Zeman, a to na 42. místě, hrál výkonem 1079, skončil v horní polovině startovního pole. Tomáš obsadil z 96 účastníků 79. příčku se 3 body. Podle výše uvedeného výčtu je vidět, že soutěž byla velice vyrovnaná a tím pádem i náročná.

Oběma klukům děkuji za vzornou reprezentaci a moc se těšíme na bližší zážitky, které jistě popíše jejich maminka a tatínek přidá něco foteček z místa konání.

Diskusní téma: MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V ŠACHU DĚTÍ DO 8 LET - VYŠKOV - 28.-29.4.2018