VELKÁ CENA MANŽELŮ SUCHORADSKÝCH - 1. ŠACHOVÝ TURNAJ DĚTÍ A MLÁDEŽE 24.11.2018 KŘINEC

23.11.2018 22:37

PROPOZICE: Turnaj_Krinec_2018 24.11..docx

STARTOVNÍ A VÝSLEDKOVÁ LISTINA:

JUNIOŘI:      chess-results.com/tnr394015.aspx?lan=5&art=0  startuje 8 dětí

FOTEČKY: sachypravonin.rajce.idnes.cz/Velka_cena_manzelu_Suchoradskych_24.11.2018_Krinec/

VELKÁ CENA MANŽELŮ SUCHORADSKÝCH

1. ŠACHOVÝ TURNAJ DĚTÍ A MLÁDEŽE HRANÝ V KŘINCI

V sobotu 24. listopadu jsme se s rodinou vypravili na turnaj, který se konal na ZŠ v Křinci. Musím se přiznat, že po demokratickém hlasování naší rodiny, jsem zcela nedemokraticky rozhodla, že se nepojede ani do Jihlavy na koláč, ani na naší RŽL, ale do Křince, kde jsem já navštěvovala ZŠ a nebyla jsem zde dlouhých 28 let. Směsice pocitů a vzpomínek, které se neustále vracely, se nedá slovy popsat.

V Křince se hrál historicky první šachový turnaj, který Lukáš v kategorii juniorů vyhrál. Nebylo to ovšem vítězství ledajaké. V kategorii
juniorů startovalo 8 účastníků a pouze v této kategorii se hrálo systémem každý s každým. S Kryštofem Pechánkem ze ŠK Spartak Čelákovice Lukáš remízoval za černé a protože na konci měli oba stejný počet bodů, rozhodlo se, že si zahrají odvetnou partii. Bohužel, ani ta nerozhodla a oba si tak na své konto připsali remízu. O vítězství rozhodoval los v podobě hodu pětikorunou a štěstí stálo tentokráte na straně našeho Lukáše.

V kategorii mladších žáků startovalo 47 dětí, Daniel uhrál 4,5 bodu a celkově se umístil na 11. místě, hrál výkonem 1164, ve své kategorii U10 skončil bohužel až na místě čtvrtém. Tomášek si našel hodně nových kamarádů, užil si den zcela podle svých představ a při té příležitosti si tak
trochu zkusil zahrát i šachy.

V Křinci se nám velmi líbilo, musím konstatovat, že organizátoři nasadili laťku nesmírně vysoko po všech stránkách. Organizačně na vysoké úrovni, výsledky jednotlivých kol byly promítány projektorem na plátno, děti měly k dispozici zázemí družiny, pingpongový stůl, fotbálek, což nejvíce ocenil náš Tomášek, kterého jsem po celou dobu turnaje téměř neviděla. Nabízené občerstvení bylo bohaté a podle chuti soudím, že bylo připraveno profesionálem z oboru gastronomie. Cenový fond byl přichystaný nejen pro vítěze a medailové pozice, ale pro každéh účastníka.

Organizátorům patří poděkování a nezbývá než jim vystřihnout poklonu. Bude-li se konat druhý ročník, moc rádi přijedeme. Děkujeme!!!

Zaznamenala: Dana Zemanová

Diskusní téma: VELKÁ CENA MANŽELŮ SUCHORADSKÝCH - 1. ŠACHOVÝ TURNAJ DĚTÍ A MLÁDEŽE 23.11.2018 KŘINEC

Datum: 10.12.2020

Vložil: tourbebra

Titulek: cialis and back ache broni

Amoxicillin Chlamydia Pid Absepe <a href=https://xbuycheapcialiss.com/>cheap cialis</a> souspiguts Cialis Tadalafil Viagra Sildenafil