Každý velký šachista byl kdysi začátečník

Články

PROJEKTOVÝ DEN - ZÁBAVNÉ ŠACHY - 20.9.2019

18.09.2019 10:58
Celý článek

PROJEKTOVÝ DEN - PEXESIÁDA 14.9.2019

11.09.2019 09:36
Celý článek

ŠACHOVÉ KROUŽKY I KLUBY ZAČÍNAJÍ TÝDNEM OD 16.9.2019 DLE ROZPISU

31.08.2019 12:20
Celý článek

Letní příměstský šachový tábor 2019

22.08.2019 13:18
Celý článek

O ŠACHOVÉHO KRÁLE A KRÁLOVNU HRADU LIPNICE 23.6.2019

23.06.2019 21:54
Celý článek

FINÁLE STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO PŘEBORU MLÁDEŽE 2019 - JEDNOTLIVCI - MĚLNÍK - 22.-23.6.2019

21.06.2019 18:28
Celý článek

TURNAJ STAMATU 8.3.2019

09.06.2019 20:33
Celý článek

ŠACHOVÉ ZAJEČICE 2019

05.06.2019 09:01
Celý článek

57. ZAJEČICE - MČR DRUŽSTEV STARŠÍCH ŽÁKŮ, TURNAJ NEJMLADŠÍHO ŽACTVA A DOPROVODNÝ TURNAJ DOSPĚLÝCH 31.5.-2.6.2019

02.06.2019 18:44
Celý článek

ŠACHY V PŘÍRODĚ - ČELÁKOVICE - 19.5.2019

21.05.2019 19:15
Celý článek

PROJEKTOVÝ DEN - O KRÁLE A KRÁLOVNU MATEŘSKÝCH ŠKOL - 4.5.2019

04.05.2019 19:05
Celý článek

VELKÁ CENA HAVLÍČKOVA BRODU 27.4.2019

27.04.2019 18:34
Celý článek

PROJEKTOVÝ DEN - VELIKONOCE OČIMA DĚTÍ 18.4.2019

20.04.2019 12:01
Celý článek

TURNAJ ŠACHOVÝCH NADĚJÍ - FRÝDEK - MÍSTEK - 18.4.-22.4.2019

18.04.2019 20:21
Celý článek

PROJEKTOVÝ DEN ŠACHISTŮ - VELIKONOČNÍ KUCHYNĚ 10.4.2019

10.04.2019 22:47
Celý článek

PROJEKTOVÝ DEN ŠACHISTŮ - VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ 10.4.2019

10.04.2019 22:29
Celý článek

O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA 6.4.2019 NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU

06.04.2019 21:12
Celý článek

PROJEKTOVÝ DEN ŠACHISTŮ - KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ! 30.3.2019

30.03.2019 18:55
Celý článek

9. KOLO REGIONÁLNÍ ŽÁKOVSKÁ LIGA 2018-2019 23.3.2019 SÁZAVA

23.03.2019 18:33
Celý článek

KRAJSKÝ PŘEBOR DĚTÍ DO 8 LET 9.3.2019 LYSÁ NAD LABEM

09.03.2019 18:07
Celý článek

RODINNÉ DVOJICE 11. ročník - 2.3.2019 - PRAVONÍN

02.03.2019 23:03
Celý článek

8. kolo REGIONÁLNÍ ŽÁKOVSKÁ LIGA VELKÉ POPOVICE 2.3.2019

02.03.2019 22:12
Celý článek

7. KOLO REGIONÁLNÍ ŽÁKOVSKÁ LIGA 2018 - 2018 23.2.2019 TÝNEC NAD SÁZAVOU

23.02.2019 17:07
Celý článek

PROJEKTOVÝ DEN ŠACHISTŮ - LETEM SVĚTEM HISTORIÍ SPOLEČNĚ S ŠACHOVOU HROU A NEJLEPŠÍMI ŠACHISTY - 16.2.2019

16.02.2019 22:11
Celý článek

LUKAVECKÁ VĚŽ - 16.ročník - 2.2.2019

02.02.2019 15:01
Celý článek
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

PODĚKOVÁNÍ:

    

Děkujeme touto cestou hejtmance Středočeského kraje Ing. Jaroslavě Pokorné Jermanové za finanční příspěvek na uspořádání RODINNÝCH DVOJIC - 11. ročníku dne 2.3.2019.

Kam na turnaje?          

20.9.2019: Projektový den - "Zábavné šachy": Projektový den - 20.9.2019 - Zábavné šachy.pdf

20.-22.9.2019: Soustředění talentů Středočeského kraje Jizbice: jizbice_2019.doc

                         Listina talentů 2019: Listina talentů 2019.xls

27.-29.9.2019: Svatováclavský turnaj v Plané n.Lužnicí: Propozice Svatováclavský turnaj 27.-29.8.2019 Planá n.L..pdf

28.9.2019: 1. kolo RŽL Sedlčany: 19_20_1_RŽL_Sedlčany.pdf

12.10.2019: možný termín RŽL

19.10.2019: RŽL Pravonín: Propozice - 2. kolo RŽL 2019-2020.doc

11.11. 2019: Regionální přebor škol Benešov

23.11.2019: možný termín RŽL

30.11.2019: možný termín RŽL

.....12.2019: Krajský přebor škol

14.12.2019: možný termín RŽL

21.12.22019: RŽL Říčany

26.12.2019 : Turnaj v bleskovce Vlašim

                    : Vánoční turnaj Jeskyňka Stříbrná Skalice

29.12.2019: Silvestrovský turnaj v Pravoníně

22.02.2020: RŽL Týnec nad Sázavou

29.2.2020: Rodinné dvojice v Pravoníně

.......................

Celkový přehled i s výsledky: docs.google.com/spreadsheets/d/1F_S4PmwD_a22SiAvVebVYA4W9PkiBkGnLhrN0yx3yzE/edit#gid=1505056574

Sociální sítě

Instagram

Youtube

Fotografie

undefined

Nejnovější video

Děkujeme

Šachové kroužky pracují za podpory MěDDM Vlašim

Rozpis Klubů zábavné logiky a deskových her na I. pololetí 2019-2020

STŘEDA: 15.00 - 16.30 hodin - vedoucí  Lukáš Filip

   FOTEČKY: sachypravonin.rajce.idnes.cz/Klub_zabavne_logiky_a_deskovych_her_1._pololeti_2019-2020_-_streda_Lukas_Filip/

PÁTEK: 15.00 - 16.30 hodin - vedoucí Ing. Helena Kůrová

   FOTEČKY: 

BADATELSKÝ KLUB "VŠEZNÁLEK" na I. pololetí 2019-2020 - tentokrát budeme vařit!!!

PÁTEK: 15.00 - 16.30 hodin - vedoucí Marie Filipová, Miroslava Ondráková

   FOTEČKY:

Suplují podle potřeby: vzájemně Filip Lukáš, Vojtěch Filip, Ing. Helena Kůrová, Marie Filipová