12. SCHŮZKA ŠACHOVÉHO KLUBU 2009/2010 30.11.2009

30.11.2009 23:18

     Dnešní schůzka se konala bez trenéra Ondry Matějovského, protože měl důležité pracovní povinnosti. Když jsem tuto informaci dostala, musela jsem zorganizovat schůzku trochu jinak. Neboť co se výuky týká, nemám kvalifikaci na to, abych kluky něco nového naučila, tedy kromě úplných začátečníků.

     Pozvala jsem všechny na 15.00 hodinu. Chyběl nemocný Dan a Marek (neomluvil se). Navíc přivezl Míra Lalouček syna Martina a začal na schůzky docházek předškolák Oliver z Karhule.

     Starší kluci si mezi sebou hráli přátelské partie. Míra si dneska zahrál s Tomášem a já se věnovala Denisce, Oliverovi a Martinovi. Deniska dělá fakt pokroky. První turnaj jí slibuji na 27.3.2010 u nás v Pravoníně, ale myslím si, že by mohla začít i dříve. Oliver se také snaží, zatím se musíme zaměřovat na jeho soustředění (toto jsem prožívala i u Denisky), má toho vždycky tolik na srdci, co mi chce povyprávět, a tak jsem se dozvěděla, že hraje s dědou, a to je moc dobře, když se šachům věnuje i doma. Martin toho spoustu ví od taKťky, ale ještě to neumí používat, když si pak o dané situaci povídáme, tak se rozpomene. Líbí se mi, že při si při partii vytváří plán, ale úporně se na něj soustředí a zapomene přemýšlet o plánu soupeře a pak zbytečně přichází o figury. Ale u nás v klubu se mu evidentně líbí, a tak nám možná rozšíří členskou základnu, uvidíme?

     Protože bude MIKULÁŠSKÉ NADÍLENÍ, tak každý, kdo na schůzku přišel dostal nadílku (Danovi ji pošlu po Vojtovi, protože se chystá Dana, až mu bude trochu lépe, navštívit a zahrát si s ním šachy).

     Domů jsme se rozešli v 17.15 hodin.

    

Diskusní téma: 12. SCHŮZKA ŠACHOVÉHO KLUBU 2009/2010 30.11.2009

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek