2. KOLO REGIONÁLNÍ ŽÁKOVSKÁ LIGA JÍLOVÉ U PRAHY 3.11.2012

03.11.2012 19:11

PRO PRAVONÍN JEDNA ZLATÁ A DVĚ STŘÍBRNÉ MEDAILE!!!!!!! 

        Meteorologům nevyšlo počasí, slibovaný déšť vystřídalo sluníčko a i docela teplé počasí. Na cestu domů nám pěkně svítilo a my měli o to větší radost ze  3 získaných medailí pro ŠK Pravonín.

        Druhé místo v kategorii "A" obsadil Vojta Filip, byl i druhým nasazeným, ovšem porážka ve 2. kole od Aničky Zlámané byla pěkným výpraskem a Vojta si na ni asi bude dávat dlouho velký pozor.

        V kategorii "B" jsme měli zástupce dva, a to Dana Ždycha, který uhrál pěkných 5 bodů, z chlapců byl na 6 místě. Prohrál jen s vítězem béčka Pavlem Kurkem z Říčan a pak zaznamenal dvě remízky, a to s Vaškem Růžičkou z Říčan a Klárkou Kocourkovou ze Sedlčan. Dále hrál i Martin Belada, ovšem ten nastoupil bez formy a všechny partie prohrál. Celkem hrálo 44 dětí.

       V kategorii "C"  z dívek byla první Petra Píšová, uhrála 5 bodů a hrála výkonem 960, prohrála s Ngo Františkem z Neveklova a Richardem Mládkem z Vlašimi. Celkově byla Petruška třetí. Před ní na 2. místě skončil (druhý z kluků) Štěpán Filip, který hrál dnes opravdu dobře, uhrál 6 bodů, prohrál právě jen s Petruškou Píšovou a hrál výkonem 1121 a uhrál si IV. výkonnostní třídu. Na 22. místě skončil Filip Kůra (hrálo 45 šachistů), uhrál 4 body a hrál výkonem 858. I u něho jsme zaznamenali určité zlepšení. Prohrál s Luckou Kučerovou ze Sedlčan, Klárkou Kopeckou ze Stříbrné Skalice a Amálií Vystavělovou z Říčan, že by měl respekt k dívkám?

       Všem dětem děkuji za snahu a bojovnost.

 

PROPOZICE: 1.kolo RŽL Jílové 2012.doc 

VÝSLEDKOVÉ LISTINY:

"A": https://chess-results.com/tnr84236.aspx?art=1&rd=4&lan=5

"B": https://chess-results.com/tnr84230.aspx?art=1&rd=7&lan=5

"C": https://chess-results.com/tnr84231.aspx?art=1&rd=7&lan=5

 

CELKOVÉ VÝSLEDKY ZA 2 KOLA

 

FOTEČKY: https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/2.kolo_RZL_Zvole-Jilove_3.11.2012/

FOTEČKY OD KARLA JUKLA: https://tjjawabrodce.rajce.idnes.cz/RZL_Jilove_3.11.2012/#

Zpět

Diskusní téma: 2. KOLO REGIONÁLNÍ ŽÁKOVSKÁ LIGA JÍLOVÉ U PRAHY 3.11.2012

Datum
Vložil
Titulek

Péťa

Péťa Píšová byla celkově "až" čtvrtá, ale to nic nemění na tom, že hrála v Jílovém výborně. Když jí promineme jednu malou nehodu (přehlédnutý rychlý mat), tak ve zbytku turnaje prohrála už jen se suverénním Ríšou Mládkem, a to prý v průběhu partie stála chvíli na výhru, říkal Lukáš Filip. A Štěpán Filip příjemně překvapil. Jen tak dál, pravonínská mládeži! :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Péťa

OK! Já si to uvěmola, když už jsem odešla z pořizování a protože mám počítač líný, tak už se mi to nechtělo spouštět. Ovšem nepočítala jsem, že si toho Máťa (chodící encyklopedie) povšimne. Díky za upozornění. Třeba bude příště opravdu třetí!

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode