JAK SE NAŠE DĚTI ČINILY V ROCE 2017?

02.01.2018 22:31

SHRNUTÍ ČINNOSTI DĚTÍ V ŠACHOVÝCH KROUŽCÍCH MěDDM VLAŠIM 

VYUČOVÁNO V ŠACHOVÉM KLUBU PRAVONÍN z.s.

 

Zveřejněny výsledky do 3. míst (včetně) v daných turnajích

7.1.2017: O perníkovou chaloupku

Hráno v Náměšti nad Oslavou, zúčastnily se 3 děti

Zeman Lukáš 1. místo v kategorii H 14

-

28.1.2017: Open Kouřim 2017

Hráno v Kouřimi, zúčastnily se 2 děti

-

3.2.2017: Turnaj Stamatu

Hráno v Benešově, zúčastnily s 4 děti

Zeman Lukáš 3. místo

-

4.2.2017: Regionální žákovská liga

Hráno v Kamenici, zúčastnily se 3 děti

Slavíková Barbora, turnaj B 3. místo v dívkách

fotografii nemáme

-

4.2.2017: Lukavecká věž

Hráno v Lukavci u Pacova, zúčastnilo se 5 dětí

V kategorii mužů: Filip Štěpán 3. místo

V kategorii dětí: Veselý Jan 1. místo

                             Zeman Jíří 2. místo

-

11.2.2017: O pohár města Světlá nad Sázavou

Hráno ve Světlé nad Sázavou, hrálo 9 dětí

Kategorie H16: Zeman Lukáš 1. místo

Kategorie H14: Jelínek František 3. místo

Kategorie D8:   Štanderová Natálie 1. místo

-

25.2.2017: Šachový turnaj na Porgu Praha

Hráno v Praze na Gymnáziu Porg, zúčastnily se 3 děti

-

25.2.2017: Rodinné dvojice

Hráno v Pravoníně, my jsme byli pořadateli, hrálo 66 rodinných dvojic, z toho jich 10 bylo domácích

Kategorie 3750: Vojtěch a Lukáš Filipovi 2. místo

-

4.3.2017: Turnaj kosmonautů Praha 

Hráno  v Praze na Smíchově, zúčastnili se 4 dvojice

-

25.3.2017: Regionální žákovská liga - finálové kolo

Hráno v Sázavě, zúčastnilo se 16 šachistů 

Kategorie H12: Veselý Jan 3. místo

Kategorie D10: Slavíková Barbora 2. místo

Kategorie D8: Brzková Veronika 1. místo

                         Škarydová Eliška 2. místo

                         Slavíková Tereza 3. místo

-

1.4.2017: Krajský přebor v rapid šachu

Hráno v Neratovicích, zúčastnily se 4 děti

-

8.4.2017: Šachový turnaj DDM Úvaly

Hránov Úvalech, zúčastnilo se 6 šachistů

-

8.4.2017: O Frymíkův pohár

Hráno ve Frýdku - Místku, zúčastnili se 2 šachisté

-

13.4.2017: O velikonočního beránka

Hráno v Náměšti nad Oslavou, zúčastnily se 2 děti

-

15.4.2017: O velikonočního beránka

Hráno v Kolíně, zúčastnilo se 16 šachistů

Kategorie starších: Filip Štěpán 2. místo

-

13. - 17.4.2017: Turnaj šachových nadějí

Hráno ve Frýdku - Místku, zúčastnil se 1 šachista

22.4.2017: Oddílový turnaj dětí do 8 let- O královnu a krále ŠK Pravonín

Hráno v Pravoníně, zúčastnilo se 18 dětí

Chlapci: 

Zeman Daniel 1. místo

Škaryd Michal 2. místo

Zeman Tomáš 3. místo

Dívky:

Štanderová Natálie 1. místo

Šťastná Lenka 2. místo

Brzková Veronika 3. místo

-

22.4.2017: Pribináček

Hráno v Havlíčkově Brodě, zúčastnily se 4 děti

Kategorie H10: Veselý Jan 2. místo

                             z dívek Slavíková Barbora 1. místo

Kategorie H12: Jelínek František 2. místo

-

29.4.2017: Krajský přebor družstev mladších žáků

Hráno v Říčanech, zúčastnila se 2 družstva (jedno 4. místo)

-

30.4.2017: Krajský přebor v šachu dětí do 8 let

Hráno v Pravoníně, zúčastnilo se 15 našich dětí, celkem hrálo 57 dětí z 19 šachových klubů

Díky: Krajskou přebornicí naše: Štanderová Natálie 1. místo

-

6.5.2017: Memoriál Jaroslava Pelikána

Hráno v Českém Brodě, zúčastnilo se 7 dětí

-

13.5.2017: Šachový turnaj DDM

Hráno v Jihlavě, zúčastnily se 3 dětí

-

13.-14.5.2017: Mistrovství České republiky dětí do 8 let 

Hráno v Malenovicích, zúčstnily se 3 děti

-

20.5.2017: Hukvaldské šachování

Hráno v Hukvaldech, zúčastnily se 3 děti

-

28.5.2017: Šachový turnaj na Porgu Praha

Hráno v Praze, zúčastnily se 3 děti

-

3.-4.6.2017: 55. Zaječice - MČR družstev starších žáků a Dvojiček do 8 let

Hráno v Chrudimi, zúčastnilo se 11 dětí, hrálo 1 družstvo st. žáků a dvě dvojičky

-

10.6.2017: Šachový turnaj - Pelhřimovský pěšec

Hráno v Pelhřimově, zúčastnilo se 7 dětí

Kategorie H14: Zeman Lukáš 2. místo

Kategorie D8: Šťastná Lenka 1. místo

                        Brzková Veronika 2. místo

-

10.6.2017: O královnu a krále mateřských školek

Hráno v Táboře, zúčastnilo se 6 dětí

Královnou MŠ: Škarydová Eliška 1. místo

                          Žížalová Tereza 2. místo

Král MŠ: Zeman Daniel 2. místo

-

16.6.2017: Loučení se školním rokem

Přátelské partie v Pravoníně, vyhodnocení činnosti za celý školní rok 2016/2017, zúčastilo se 35 dětí

-

19.-25.6.2017: Mistrovství České republiky školních týmů

Hráno ve Zlíně, zúčastnilo se 4členné družstvo ZŠ Načeradec a v družstvu ZŠ Vorlina Vlašim hráli také naši dva další šachisté

-

24.6.2017: První Lukavecko-Pravonínské šachování

Hráno v Lukavci u Pacova, našich dětí se zúčstnilo 10

Píšová Petra 1. místo

Kůra Filip 2. místo

-

23.-25.6.2017: Krajský přebor dětí do 16 let

Hráno v Mladé Boleslavi, zúčastnilo se 5 dětí

Kategorie D10: Slavíková Barbora - Krajskou přebornicí! - 1. místo

-

3.- 7.7.2017: Šachové soustředění

Organizováno v Pravoníně, zúčastnilo se 18 dětí

-

11.7.2017: O šachového krále a královnu

Hráno ve Frýdku - Místku, zúčstnily se 2 děti

-

28.9.2017: Šachový turnaj v rapidu

Hrálo v Týnci nad Sázavou, zúčastnilo se 6 dětí

-

30.9.2017: Regionální žákovská liga 1. kolo

Hráno v Sedlčanech, zúčastnilo se 11 dětí

Turnaj "C" dívky: Štanderová Natálie 1. místo

-

7.-8.10.2017: První liga mládeže  - první soustředění

Hráno v Říčanech a v Pravoníně, zúčastnilo se 5 dětí

-

14.10.2017: Regionální žákovská liga 2. kolo

Hráno v Pravoníně, zúčastnilo se 25 našich dětí, celková účast 110 šachistů

Turnaj A dívky: Píšová Petra 1. místo

                           Slavíková Barbora 2. místo

Turnaj C chlapci: Zeman Daniel 2. místo

-

4.11.2017: Šachový turnaj o Jihlavský koláč

Hráno v Jihlavě, zúčastnily se 2 děti

Kategorie H8: Zeman Tomáš 3. místo

-

4.11.2017: Regionální žákovská liga 3. kolo

Hráno v Jílovém, zúčastnilo se 15 našich dětí

-

11.11.2017: O královnu a krále DDM Symfonie

Hráno v Poděbradech, zúčastnilo se 14 dětí

Starší žáci: Zeman Lukáš 2. místo

                    Jelínek František 3. místo

Mladší žáci - dívky: Štanderová Natálie 2. místo

 

-

13.11.2017: Regionální přebor škol

Hráno v Benešově, zúčastnilo se 8 našich dětí v družstvech ZŠ Načeradec a dalších 6 hrálo v družstvech ZŠ Vorlina Vlašim

ZŠ Načeradec - starší žáci: 3. místo - Píšová Petra, Jelínek František, Filip Štěpán, Filip Kůra

ZŠ Vorlina Vlašim - mladší žáci 1. místo - Slavík Adam, Vopálka Vojtěch, Slavíková Barbora, Zdeněk Šťastný, Vít Duda, Aléla Janoušová

-

17.-19.11.2017: Mistrovství Čech H 8

Hráno v Harrachově, zúčastnily se 2 dětí

-

25.11.2017: První liga mládeže - druhé soustředění

Hráno v Praze, zúčastnily se naše 3 děti

-

2.12.2017: Regionální žákovská liga - 4. kolo

Hráno v Čerčanech, zúčastnilo se našich 14 dětí

Turnaj B, dívky: Slavíková Barbora 2. místo

Turnaj C, dívky: Štanderová Natálie 2. místo

                            Janoušová Adéla 3. místo

-

3.12.2017: Čertovské dvojice

Hráno v Táboře, zúčastnila se jedna naše dvojice

-

7.12.2017: Krajské kolo školních týmů

Hráno v Neratovicích, zúčastnilo se 8 našich dětí, 4 v družstvu ZŠ Načeradec, 3 v družstvu ZŠ Vorlina, 1 v družvu Gymnázia Vlašim

ZŠ Načeradec: Píšová Petra, Jelínek František, Filip Štěpán, Kůra Filip - 1. místo starší žáci

ZŠ Vlašim Vorlina: Slavík Adam, Vopálka Vojtěch, Slavíková Barbora - 1. místo mladší žáci

Gymnázium Vlašim: Vopálka Filip 1. místo střední školy

-

9.12.2017: Druhé Pravonínsko - Lukavecké šachování

Hráno v Pravoníně, zúčastnilo se celkem 42 dětí, našich hrálo 24

Turnaj A chlapci: Vopálka Filip 1. místo

                              Filip Štěpán 2. místo

                              Zeman Lukáš 3. místo

Turnaj A dívky: Slavíková Barbora 1. místo

                           Štanderová Natálie 2. místo

Turnaj B chlapci: Duda Vít 2. místo

                              Zeman Tomáš 3. místo

Turnaj B dívky: Škarydová Eliška 1. místo

                           Slavíková Tereza 2. místo

                            Šťastná Lenka 3. místo

-

16.12.2017: Regionální žákovská liga - 5. kolo

Hráno ve Stříbrné Skalici, zúčastnilo se 14 dětí

Turnaj B chlapci: Vopálka Vojtěch 3. místo

Turnaj B dívky: Slavíková Barbora 2. místo

Turnaj C dívky: Štanderová Natálie 2. místo

-

17.12.2017: Talent Cup

Hráno v Malenovicích, zúčastnil se 1 šachista

-

23.12.2017: O vánočního kapra

Hráno v Praze na Smíchově, zúčastnil se 1 šachista

-

26.12.2017: Šachový turnaj - 60. výročí - Táborská věž

Hráno v Táboře, zúčastnily se 3 děti

Starší žáci: Zeman Lukáš 2. místo

Mladší žáci: Zeman Daniel 3. místo

 

-

29.12.2017: Silvestrovský turnaj - 9. ročník

Hráno u nás v Pravoníně, celkem hrálo 69 šachistů, našich 19

Turnaj B: Zeman Lukáš 1. místo

                 Filip Štěpán 3. místo

-

Celkem tedy 53 akcí, z toho 9 vícedenních a k tomu bylo odehráno o nedělích 11 kol Regionání soutěže, kde většinou startují 4 děti s jedním dospělákem, z toho 6 kol bylo uspořádáno u nás.  4 turnaje jsme pořádali v Pravoníně, z toho jeden na regionální úrovni, jeden na krajské úrovni a dva na republikové úrovni, vždy jsme vzorně repzentovali nejen Šachový klub Pravonín, z.s., ale i Městský dům dětí a mládeže ve Vlašimi a i obec Pravonín.

-

PŘI TÉTO PŘÍLEŽITOSTI DĚKUJI VŠEM, KDOŽ PŘILOŽILI K ČINNOSTI ŠK PRAVONÍN, z.s., RUKU, A TO JAK TRÉNOVÁNÍM, POMOCÍ PŘI AKCÍCH, POSKYTNUTÍ SPONZORSKÝCH DARŮ, DOPROVODEM DĚTÍ NA AKCE, DOPRAVOU DĚTÍ NA TURJAJE A I JINAK POMÁHALI. PEVNĚ VĚŘÍM, ŽE NÁM VŠICHNI ZACHOVAJÍ PŘÍZEŇ A DO POMOCI SE ZAPOJÍ I V ROCE 2018. DO NOVÉHO ROKU PŘEJI VŠEM PEVNÉ ZDRAVÍ, POHODU A ŠTĚSTÍ A DĚTEM NAVÍC HODNĚ ŠACHOVÝCH ÚSPĚCHŮ.

 

Zaznamenala: Marie Filipová

 

 

 

Diskusní téma: JAK SE NAŠE DĚTI ČINILY V ROCE 2017?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek