allergy homeopathic remedies <a href=https://redfilosofia.es/atheneblog/Symposium/topic/comprar-clonazepam-online-sin-receta>https://redfilosofia.es/atheneblog/Symposium/topic/comprar-clonazepam-online-sin-receta</a> bad headache remedies
JAK SE NAŠE DĚTI ČINILY V ROCE 2017?
SHRNUTÍ ČINNOSTI DĚTÍ V ŠACHOVÝCH KROUŽCÍCH MěDDM VLAŠIM
VYUČOVÁNO V ŠACHOVÉM KLUBU PRAVONÍN z.s.
Zveřejněny výsledky do 3. míst (včetně) v daných turnajích
7.1.2017: O perníkovou chaloupku
Hráno v Náměšti nad Oslavou, zúčastnily se 3 děti
Zeman Lukáš 1. místo v kategorii H 14
-
28.1.2017: Open Kouřim 2017
Hráno v Kouřimi, zúčastnily se 2 děti
-
3.2.2017: Turnaj Stamatu
Hráno v Benešově, zúčastnily s 4 děti
Zeman Lukáš 3. místo
-
4.2.2017: Regionální žákovská liga
Hráno v Kamenici, zúčastnily se 3 děti
Slavíková Barbora, turnaj B 3. místo v dívkách
fotografii nemáme
-
4.2.2017: Lukavecká věž
Hráno v Lukavci u Pacova, zúčastnilo se 5 dětí
V kategorii mužů: Filip Štěpán 3. místo
V kategorii dětí: Veselý Jan 1. místo
Zeman Jíří 2. místo
-
11.2.2017: O pohár města Světlá nad Sázavou
Hráno ve Světlé nad Sázavou, hrálo 9 dětí
Kategorie H16: Zeman Lukáš 1. místo
Kategorie H14: Jelínek František 3. místo
Kategorie D8: Štanderová Natálie 1. místo
-
25.2.2017: Šachový turnaj na Porgu Praha
Hráno v Praze na Gymnáziu Porg, zúčastnily se 3 děti
-
25.2.2017: Rodinné dvojice
Hráno v Pravoníně, my jsme byli pořadateli, hrálo 66 rodinných dvojic, z toho jich 10 bylo domácích
Kategorie 3750: Vojtěch a Lukáš Filipovi 2. místo
-
4.3.2017: Turnaj kosmonautů Praha
Hráno v Praze na Smíchově, zúčastnili se 4 dvojice
-
25.3.2017: Regionální žákovská liga - finálové kolo
Hráno v Sázavě, zúčastnilo se 16 šachistů
Kategorie H12: Veselý Jan 3. místo
Kategorie D10: Slavíková Barbora 2. místo
Kategorie D8: Brzková Veronika 1. místo
Škarydová Eliška 2. místo
Slavíková Tereza 3. místo
-
1.4.2017: Krajský přebor v rapid šachu
Hráno v Neratovicích, zúčastnily se 4 děti
-
8.4.2017: Šachový turnaj DDM Úvaly
Hránov Úvalech, zúčastnilo se 6 šachistů
-
8.4.2017: O Frymíkův pohár
Hráno ve Frýdku - Místku, zúčastnili se 2 šachisté
-
13.4.2017: O velikonočního beránka
Hráno v Náměšti nad Oslavou, zúčastnily se 2 děti
-
15.4.2017: O velikonočního beránka
Hráno v Kolíně, zúčastnilo se 16 šachistů
Kategorie starších: Filip Štěpán 2. místo
-
13. - 17.4.2017: Turnaj šachových nadějí
Hráno ve Frýdku - Místku, zúčastnil se 1 šachista
-
22.4.2017: Oddílový turnaj dětí do 8 let- O královnu a krále ŠK Pravonín
Hráno v Pravoníně, zúčastnilo se 18 dětí
Chlapci:
Zeman Daniel 1. místo
Škaryd Michal 2. místo
Zeman Tomáš 3. místo
Dívky:
Štanderová Natálie 1. místo
Šťastná Lenka 2. místo
Brzková Veronika 3. místo
-
22.4.2017: Pribináček
Hráno v Havlíčkově Brodě, zúčastnily se 4 děti
Kategorie H10: Veselý Jan 2. místo
z dívek Slavíková Barbora 1. místo
Kategorie H12: Jelínek František 2. místo
-
29.4.2017: Krajský přebor družstev mladších žáků
Hráno v Říčanech, zúčastnila se 2 družstva (jedno 4. místo)
-
30.4.2017: Krajský přebor v šachu dětí do 8 let
Hráno v Pravoníně, zúčastnilo se 15 našich dětí, celkem hrálo 57 dětí z 19 šachových klubů
Díky: Krajskou přebornicí naše: Štanderová Natálie 1. místo
-
6.5.2017: Memoriál Jaroslava Pelikána
Hráno v Českém Brodě, zúčastnilo se 7 dětí
-
13.5.2017: Šachový turnaj DDM
Hráno v Jihlavě, zúčastnily se 3 dětí
-
13.-14.5.2017: Mistrovství České republiky dětí do 8 let
Hráno v Malenovicích, zúčstnily se 3 děti
-
20.5.2017: Hukvaldské šachování
Hráno v Hukvaldech, zúčastnily se 3 děti
-
28.5.2017: Šachový turnaj na Porgu Praha
Hráno v Praze, zúčastnily se 3 děti
-
3.-4.6.2017: 55. Zaječice - MČR družstev starších žáků a Dvojiček do 8 let
Hráno v Chrudimi, zúčastnilo se 11 dětí, hrálo 1 družstvo st. žáků a dvě dvojičky
-
10.6.2017: Šachový turnaj - Pelhřimovský pěšec
Hráno v Pelhřimově, zúčastnilo se 7 dětí
Kategorie H14: Zeman Lukáš 2. místo
Kategorie D8: Šťastná Lenka 1. místo
Brzková Veronika 2. místo
-
10.6.2017: O královnu a krále mateřských školek
Hráno v Táboře, zúčastnilo se 6 dětí
Královnou MŠ: Škarydová Eliška 1. místo
Žížalová Tereza 2. místo
Král MŠ: Zeman Daniel 2. místo
-
16.6.2017: Loučení se školním rokem
Přátelské partie v Pravoníně, vyhodnocení činnosti za celý školní rok 2016/2017, zúčastilo se 35 dětí
-
19.-25.6.2017: Mistrovství České republiky školních týmů
Hráno ve Zlíně, zúčastnilo se 4členné družstvo ZŠ Načeradec a v družstvu ZŠ Vorlina Vlašim hráli také naši dva další šachisté
-
24.6.2017: První Lukavecko-Pravonínské šachování
Hráno v Lukavci u Pacova, našich dětí se zúčstnilo 10
Píšová Petra 1. místo
Kůra Filip 2. místo
-
23.-25.6.2017: Krajský přebor dětí do 16 let
Hráno v Mladé Boleslavi, zúčastnilo se 5 dětí
Kategorie D10: Slavíková Barbora - Krajskou přebornicí! - 1. místo
-
3.- 7.7.2017: Šachové soustředění
Organizováno v Pravoníně, zúčastnilo se 18 dětí
-
11.7.2017: O šachového krále a královnu
Hráno ve Frýdku - Místku, zúčstnily se 2 děti
-
28.9.2017: Šachový turnaj v rapidu
Hrálo v Týnci nad Sázavou, zúčastnilo se 6 dětí
-
30.9.2017: Regionální žákovská liga 1. kolo
Hráno v Sedlčanech, zúčastnilo se 11 dětí
Turnaj "C" dívky: Štanderová Natálie 1. místo
-
7.-8.10.2017: První liga mládeže - první soustředění
Hráno v Říčanech a v Pravoníně, zúčastnilo se 5 dětí
-
14.10.2017: Regionální žákovská liga 2. kolo
Hráno v Pravoníně, zúčastnilo se 25 našich dětí, celková účast 110 šachistů
Turnaj A dívky: Píšová Petra 1. místo
Slavíková Barbora 2. místo
Turnaj C chlapci: Zeman Daniel 2. místo
-
4.11.2017: Šachový turnaj o Jihlavský koláč
Hráno v Jihlavě, zúčastnily se 2 děti
Kategorie H8: Zeman Tomáš 3. místo
-
4.11.2017: Regionální žákovská liga 3. kolo
Hráno v Jílovém, zúčastnilo se 15 našich dětí
-
11.11.2017: O královnu a krále DDM Symfonie
Hráno v Poděbradech, zúčastnilo se 14 dětí
Starší žáci: Zeman Lukáš 2. místo
Jelínek František 3. místo
Mladší žáci - dívky: Štanderová Natálie 2. místo
-
13.11.2017: Regionální přebor škol
Hráno v Benešově, zúčastnilo se 8 našich dětí v družstvech ZŠ Načeradec a dalších 6 hrálo v družstvech ZŠ Vorlina Vlašim
ZŠ Načeradec - starší žáci: 3. místo - Píšová Petra, Jelínek František, Filip Štěpán, Filip Kůra
ZŠ Vorlina Vlašim - mladší žáci 1. místo - Slavík Adam, Vopálka Vojtěch, Slavíková Barbora, Zdeněk Šťastný, Vít Duda, Aléla Janoušová
-
17.-19.11.2017: Mistrovství Čech H 8
Hráno v Harrachově, zúčastnily se 2 dětí
-
25.11.2017: První liga mládeže - druhé soustředění
Hráno v Praze, zúčastnily se naše 3 děti
-
2.12.2017: Regionální žákovská liga - 4. kolo
Hráno v Čerčanech, zúčastnilo se našich 14 dětí
Turnaj B, dívky: Slavíková Barbora 2. místo
Turnaj C, dívky: Štanderová Natálie 2. místo
Janoušová Adéla 3. místo
-
3.12.2017: Čertovské dvojice
Hráno v Táboře, zúčastnila se jedna naše dvojice
-
7.12.2017: Krajské kolo školních týmů
Hráno v Neratovicích, zúčastnilo se 8 našich dětí, 4 v družstvu ZŠ Načeradec, 3 v družstvu ZŠ Vorlina, 1 v družvu Gymnázia Vlašim
ZŠ Načeradec: Píšová Petra, Jelínek František, Filip Štěpán, Kůra Filip - 1. místo starší žáci
ZŠ Vlašim Vorlina: Slavík Adam, Vopálka Vojtěch, Slavíková Barbora - 1. místo mladší žáci
Gymnázium Vlašim: Vopálka Filip 1. místo střední školy
-
9.12.2017: Druhé Pravonínsko - Lukavecké šachování
Hráno v Pravoníně, zúčastnilo se celkem 42 dětí, našich hrálo 24
Turnaj A chlapci: Vopálka Filip 1. místo
Filip Štěpán 2. místo
Zeman Lukáš 3. místo
Turnaj A dívky: Slavíková Barbora 1. místo
Štanderová Natálie 2. místo
Turnaj B chlapci: Duda Vít 2. místo
Zeman Tomáš 3. místo
Turnaj B dívky: Škarydová Eliška 1. místo
Slavíková Tereza 2. místo
Šťastná Lenka 3. místo
-
16.12.2017: Regionální žákovská liga - 5. kolo
Hráno ve Stříbrné Skalici, zúčastnilo se 14 dětí
Turnaj B chlapci: Vopálka Vojtěch 3. místo
Turnaj B dívky: Slavíková Barbora 2. místo
Turnaj C dívky: Štanderová Natálie 2. místo
-
17.12.2017: Talent Cup
Hráno v Malenovicích, zúčastnil se 1 šachista
-
23.12.2017: O vánočního kapra
Hráno v Praze na Smíchově, zúčastnil se 1 šachista
-
26.12.2017: Šachový turnaj - 60. výročí - Táborská věž
Hráno v Táboře, zúčastnily se 3 děti
Starší žáci: Zeman Lukáš 2. místo
Mladší žáci: Zeman Daniel 3. místo
-
29.12.2017: Silvestrovský turnaj - 9. ročník
Hráno u nás v Pravoníně, celkem hrálo 69 šachistů, našich 19
Turnaj B: Zeman Lukáš 1. místo
Filip Štěpán 3. místo
-
Celkem tedy 53 akcí, z toho 9 vícedenních a k tomu bylo odehráno o nedělích 11 kol Regionání soutěže, kde většinou startují 4 děti s jedním dospělákem, z toho 6 kol bylo uspořádáno u nás. 4 turnaje jsme pořádali v Pravoníně, z toho jeden na regionální úrovni, jeden na krajské úrovni a dva na republikové úrovni, vždy jsme vzorně repzentovali nejen Šachový klub Pravonín, z.s., ale i Městský dům dětí a mládeže ve Vlašimi a i obec Pravonín.
-
PŘI TÉTO PŘÍLEŽITOSTI DĚKUJI VŠEM, KDOŽ PŘILOŽILI K ČINNOSTI ŠK PRAVONÍN, z.s., RUKU, A TO JAK TRÉNOVÁNÍM, POMOCÍ PŘI AKCÍCH, POSKYTNUTÍ SPONZORSKÝCH DARŮ, DOPROVODEM DĚTÍ NA AKCE, DOPRAVOU DĚTÍ NA TURJAJE A I JINAK POMÁHALI. PEVNĚ VĚŘÍM, ŽE NÁM VŠICHNI ZACHOVAJÍ PŘÍZEŇ A DO POMOCI SE ZAPOJÍ I V ROCE 2018. DO NOVÉHO ROKU PŘEJI VŠEM PEVNÉ ZDRAVÍ, POHODU A ŠTĚSTÍ A DĚTEM NAVÍC HODNĚ ŠACHOVÝCH ÚSPĚCHŮ.
Zaznamenala: Marie Filipová