KRAJSKÝ PŘEBOR V RAPID ŠACHU V NERATOVICÍCH 19.6.2021

17.06.2021 19:54

Téměř po roční přestávce se konal šachový turnaj vhodný pro naše děti 19.6.2021 v Neratovicích.
Pořádala jej Šachová škola pat a mat ve spolupráci s TJ Neratovice a se Středočeským šachovým svazem. Právo účasti měla děvčata a chlapci narození 1.1.2007 a mladší. Hrálo se v prostorném sále Společenského domu v Neratovicích, kde bylo možné pohodlně dodržet všechna hygienická opatření.
    Od nás se do turnaje přihlásil Vojta Břeský, který pro nemoc nakonec nejel. Reprezentovali nás tedy jen sourozenci Daniel a Tomáš Zemanovi. Hráli v kategorii H,D 12, ve které hrálo 45 šachistů a šachistek. Kategorii vyhrál Josef Barák z Řevnic s 6 body následovali ho šachisté Michal Langmaier a Sehnoutka Vojtěch. Kategorii H,D 10 vyhrál Otakar Denko a zúčastnilo se 47 dětí a v nejstarší kategorii H,D 14 vyhrál Jan Seidl v kateorii poměřilo své síly 32 šachistů.
    Lépe se dařilo Danielovi (elo 1195), který startoval z 21. místa, uhrál 4,5 bodu ze 7 možných, hrál výkonem 1226. Celkově obsadil velice pěkné 14. místo, z chlapců byl dvanáctý. Z našeho pohledu, moc hezký výkon. Chválíme. Tomáš uhrál 2 body a hrál na své možnosti.
    Děkujeme všem, kdož zajišťovali účast našich šachistů a už se těšíme na další setkání.