MISTROVSTVÍ ČECH HD 8 - 10 LET FRYMBURK - HRDOŇOV 16. -18. 11. 2011

11.11.2012 20:52

O  tomto prodlouženém víkendu, tedy ve dnech 16. -18. 11. 2012 se ve Frymburku - Hrdoňově konalo Mistrovství Čech v šachu do 10. let. Náš šachový klub reprezentovala Petra Píšová, která byla v kategorii do 10 let mladší. Byl to její první start na takovéto akci, poprvé zapisovala své partie do partiářů a seznamovala se se soutěžním prostředí. Celkem startovalo v její kategorii (hoši i dívky dohromady) 57 šachistů, z toho bylo 15 dívek. Chlapci prošli krajskými výběry, kdežto dívky startovaly ty, které se přihlásily. První z dívek skončila na 27. místě, naše Petra byla 48., z dívek pak 11. místo. Uhrála 3,5 bodu, ale především to byla pro ni velká šachová zkušenost. Petruško, děkujeme za reprezentaci.