MISTROVSTVÍ ČECH HD 8 A FIT FUN OPEN 17.11. - 19.11.2017 HARRACHOV

16.11.2017 19:57

PROPOZICE: Propozice_C_2017_HD8_10 - Harrachov 16.-20.11.2017.pdf

STARTOVNÍ A VÝSLEDKOVÁ LISTINA HD 8: chess-results.com/tnr312615.aspx?lan=5&wi=821&turdet=YES

V HARRACHOVĚ BUDOU REPREZENTOVAT SOUROZENCI ZEMANOVI

Dříve než budeme mít článek a fotečky od Zemanových, tak vám sděluji informaci o vynikající reprezenatci bratrů Daniela a Tomáše Zemanových, kteří se zúčastnili Mistrovství Čech v Harrachově (mimochodem, dnes oba slaví 7. výročí narození - blahopřejeme). Hrálo 51 dětí a oba si s ohledem na nasazení polepšili a Daník obsadil vynikající 14. místo a uhrál 5,5 bodu z 9 možných. Tomášek obsadil 30. příčku a uhrál 4,5 bodu. Když se podíváte na výsledkovou listinu, tak zjistíte, že to boje byli opravdu tuhé a třeba 5,5 bodu uhrálo 8 šachischů, 5 bodů 6 šachistů a 4,5 bodu 8 šachistů.

Velice se dařilo i Lukášovi v doprovodném turnaji Open Fit Fun, polepšil si také v nasazení a jeho konečné 5. místo s 6,5 bodem a výkonem 1586 lze hodnotit jako úspěch, se kterým je Lukáš spokojen. V tomto turnaji hrálo 36 šachistů.

Srdečně blahopřejeme za vzornou reprezentaci.

Filipová

Diskusní téma: MISTROVSTVÍ ČECH HD 8 A FIT FUN OPEN 17.11. - 19.11.2017 HARRACHOV