MISTROVSTVÍ ČECH V ŠACHU HD 8-10 - HARRACHOV - 14. - 16. 11 2014

16.11.2014 19:12

Z našeho šachového klubu se Mistrovství Čech v Harrachově zúčastnil v kategorii HD 10 Filip Kůra, který si sem vybojoval postup na Krajském přeboru z Mladé Boleslavi. Pohyboval se na konci startovního pole. Nasazený byl 50., svoji pouť ukončil na 60. místě se třemi body. Zdálo se mi, že na něj padla velká zodpovědnost, především v pátek a v sobotu dopoledne měl očividný strach. I když jsme mu říkali, že se o nic nejedná, ať si v pohodě zahraje, ale poručte si! Podle toho také vypadalo jeho hraní - spousta hrubek,  někdy nechal stát i figuru, taktiku snad zapomněl doma! Hrál ale pomalu, soupeře mnohdy nepříjemně potrápil, ale i štěstíčko zůstalo v Pravoníně. Pral se a za to mu náleží poděkování.

Druhou kategorii HD 8 si zahrál Vojtítk Vopálka (tento turnaj hrál každý, kdo se přihlásil). Byl to jeho první turnaj na takto vysoké úrovni a i on byl z toho šachového mumraje tak trochu paf! Obsadil 19. příčku se 4 body. I Vojtíkovi náleží poděkování za statečnost. Letos to tam okouknul, příští a přespřístí rok jim to ukáže! A možná...!

Diskusní téma: MISTROVSTVÍ ČECH V ŠACHU HD 8-10 - HARRACHOV - 14. - 16. 11 2014

Datum: 13.01.2015

Vložil: Danieloi

Titulek: Jacqui Lambie di introdurre membro privato