O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA V KOLÍNĚ 3.4.210

03.04.2010 08:19

PROPOZICE: files.sachypravonin.webnode.cz/200000022-218cc2286c/Mail0013.JPG

Za náš Šachový klub Pravonín hraje Daniel Ždych, který obsadil celkově 20. místo. Ve své kategorii byl třetí.

FOTEČKY: sachypravonin.rajce.idnes.cz/O_velikonocniho_beranka_Kolin_3.4.2010/

VÝSLEDKY: chess-results.com/tnr32365.aspx?art=1&lan=5&m=-1&wi=1000

 

O VELIKONOČNÍ BERÁNKY SE BOJOVALO 3.4.2010 V KOLÍNĚ

 

      Vzhledem k tomu, že probíhal v souběhu turnaj v Kolíně s turnaji ve Frýdku-Místku, odjel hájit barvy Pravonína jen Daniel Ždych. Byl tam s mamkou a strýcem, kterému děkujeme za dopravu. Irena Ždychová dala dohromady několik svých dojmů a zde jsou:
       Daniel Ždych si přivezl z Kolína 3.místo v H10................chtělo by se s radostí hlásat, opak je však pravdou. Ale pěkně od začátku...
        Na sobotu 3.4.2010 v čase Velikonoc a prázdnin jsme si naplánovali výlet do Kolína na tradičního „Beránka“. Nebudu mlžit, že i s nadějí a přáním medailového umístnění. Loni obsadil Dan ve své kategorii třetí místo, předpokládali jsme, že za rok se něčemu dalšímu naučil a bude útočit na lepší příčku. Ovšem už ráno jsem viděla, že to nebude jen tak. Dan vstával jak se říká “levou zadní“, přesto jsme vyrazili. V Kolíně nás hezky přivítali a během chvilky se sešli všichni hráči. V sále jsem viděla pár známých tváří, ale překvapením bylo, když se mezi dveřmi objevil pan Petr Havelka s dětmi (Mirek Vyterna, bratři Kučerové) a za nimi hned výprava z Říčan (Šťastní, Kořenovi a Standa Stárek). Sjelo se 42 hrajících + doprovody. Po pár větách na úvod od pana Jana Kalika se začalo hrát. Všichni dohromady, ale pak závěrečné vyhodnocení probíhalo podle věkových kategorií.Vítězové obdrželi plaketu, diplom, beránka a drobnou cenu. Taktéž i ostatní získali dárky, nikdo neodjel s prázdnou.
       Vše proběhlo v poklidu a relativně rychle. Já jsem si zde popovídala s panem Havelkou, kdy mi vysvětlil princip hledání kešek, co to vlastně je a znamená. Hezké a příjemné dopoledne mi kazila tak trochu starost o Dana, kdy jeho hra vypadala takto: první dvě kola prodrkotal zimou (ostatní chodili v tričku) a s kapesníkem u nosu, další dvě kola si držel hlavu, jak prý ho bolí. Zde musím poděkovat paní Martině Kořenové, která nám ochotně zakoupila ve městě léky. Já, jako matka jsem viděla, že to není ono, že není ve své kůži. Říkala jsem si, jestli jsme neměli být radši doma a malovat vajíčka. Uhrál pouze 3,5 bodu (pobrečel si) a asi nějakým zázrakem to stačilo na 3.místo v jeho kategorii. Tímto ho nechci nějak omlouvat, pouze píši jak to bylo. Hrát umí lépe, holt se nepoštěstilo. Nás to ale neodradí a pomalu začneme zase plánovat nějaký turnájek. Jenom doufám, že se z toho všeho nevyklube nějaká nemoc, když prázdniny pomalu končí a má se jít do školy.
       Já jen přidám, že celkově zvítězil Standa Stárek z Říčan, podle výsledku (6,5 bodu) neměl soupeře. O bod za ním Martin Homola (5,5 bodu) jistě mile potěšil šachovou líheň Český Brod a třetí Mirek Vyterna (5,5 bodu) ze Sedlčan zase jistě potěšil Petra Havelku, který byl jisto jistě hledat kešky, když se o nich Irena Ždychová zmiňovala.
       Z fotografií je patrné, že ceny pro děti byly pěkné. Rovněž tak mě zaujala výzdoba vstupních prostor „domečku“ (tak říkáme u nás Městskému domu dětí a mládeže), kterou mají na svědomí jistě vychovatelky. Takže pochvala! Rovněž tak z foteček je jasné, že pan Kalík velel rukou jistou a vše vyšlo k jeho obrazu. Rozlosování prováděl, nám dobře známý, Jan Fiala z Českého Brodu. Jménem Ždychových si dovoluji pořadatelům poděkovat za hezký turnaj. My, z Pravonína rádi vzpomínáme na loňský ročník, kdy jsme si dovezli hned několik cenných trofejí a dali jsme si z fotografií z tohoto turnaje udělat banner. Možná se napřesrok povede vypravit do Kolína větší skupinu šachistů z Pravonína, Dolních Kralovic a Vlašimi.
VÝSLEDKY PODLE VĚKOVÝCH   SKUPIN:
H 8: 1. Přibyl Viktor
        2. Škrabánek Matěj
        3. Hruban Oliver
D 8: 1. Homolová Veronika
H 10: 1. Zahradník Aleš
          2. Schick Matyáš
          3. Ždych Daniel
D 10: 1. Kořenová Magdalena
          2. Kořenová Karolína
          3. Přibylová Sofie
H 12: 1. Homola Martin
          2. Svoboda Vít
          3. Matys Jakub
H 14: 1. Miroslav Šťastný
           2. Michal Žeglitz
           3.   Střelba Ivo
H 16: 1. Stanislav Stárek
          2. Miroslav Vyterna
          3. Jelínek Jakub
 
 

Diskusní téma: O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA V KOLÍNĚ 3.4.210

Datum: 11.11.2019

Vložil: NeooKam

Titulek: Создаю копии сайтов от 500 рублей за лендинг

Здесь вы можете заказать копию любого сайта под ключ, недорого и качественно, при этом не тратя свое время на различные программы и фриланс-сервисы.

Клонированию подлежат сайты как на конструкторах, так и на движках:
- Tilda (Тильда)
- Wix (Викс)
- Joomla (Джумла)
- Wordpress (Вордпресс)
- Bitrix (Битрикс)
и т.д.
телефон 8-996-725-20-75 звоните пишите viber watsapp
Копируются не только одностраничные сайты на подобии Landing Page, но и многостраничные. Создается полная копия сайта и настраиваются формы для отправки заявок и сообщений. Кроме того, подключается админка (админ панель), позволяющая редактировать код сайта, изменять текст, загружать изображения и документы.

Здесь вы получите весь комплекс услуг по копированию, разработке и продвижению сайта в Яндексе и Google.

Хотите узнать сколько стоит сделать копию сайта?
напишите нам
8-996-725-20-75 звоните пишите viber watsapp

Datum: 03.04.2010

Vložil: Marie

Titulek: Velikonoční beránek

Dan ve své kategorii 3. místo. Více večer v článku, který připravuje Irena Ždychová. A budou i fotečky.

Datum: 03.04.2010

Vložil: Marie

Titulek: Velikonoční beránek

Ze sms od I. Ždychové: Dan hraje nic moc, bolí ho hodně hlava. Zatím má 2,5/5.

Datum: 03.04.2010

Vložil: Marie

Titulek: Velikonoční beránek

S kým Dan ztratil tu půlku?
Napište sem i jak si vedou ostatní, dala jsem odkaz na Vlašim, třeba budou někoho zajímat výsledky z Kolína. Díky.

Datum: 03.04.2010

Vložil: Irena Hejná

Titulek: Velikonoční beránek

V Kolíně jsou odehrány 2 partie a Dan uhrál 1,5 bodu.Necítí se dobře, doufáme , že se probere a zabojuje.

Datum: 03.04.2010

Vložil: Marie

Titulek: Re: Velikonoční beránek

Dane, dotoho!!!! Máš na to! Máš velikou možnost na bezvadný výsledek. Vzpomeň si na to jak je to bezvadné, když pobíráš pohár a medaili!

Datum: 03.04.2010

Vložil: Marie

Titulek: Velikonoční beránek

První zpráva z Kolína. Celkem tam hraje 42 dětí. Hrají všichni dohromady, pak z nich budou vyhlašet jednotlivé kategorie.
Dorazil i Petr Havelka s Mirkem Vyternou a kluky Kučerovými. Z Říčan soutěží Standa Stárek, Mirek Šťastný a Majda Kořenová. Přijel i Michal Žegklitz.
Zdá se, že se sešla dobrá společnost a partie budou zajímavé.

Přidat nový příspěvek