OSMÝ ONLINE ŠACHOVÝ TURNAJ DOMEČKU VLAŠIM 29.12.2020

29.12.2020 15:45

Tradiční, letos už 12. ročník Silvestrovského turnaje jsme museli rovněž uspořádat online formou, a to 29.12.2020 v osmém kole ligy Domečku Vlašim.

Turnaj si zahrálo 55 šachistů, což považujeme za hezkou účast. Do turnaje se přihlásil i Kuba Vojta z Vlašimi, který vyhrál tento turnaj v roce 2016. jsme rádi, že na tento ONLINE turnaj zavítala taková hvězda, děkujeme.

Silvestrový putovní pohár si „odváží“ Antonín Pešek z Čelákovic, který uhrál 6,5 bodů ze 7 možných. V turnaji přejížděl jednoho šachistu za druhým a půl bodu ztratil s Kubou Vojtou. Srdečně gratulujeme do Čelákovic. Na druhém místě skončil Kuba Vojta se 6 body a třetí příčku opět obsadili Čelákovice a to konkrétně Karin Mullerová. Myslím si, že trenéři z Čelákovic mají radost :). V první desítce z domácích šachistů najdeme Míšu Steina, Josefínu Dudkovou, Barču Slavíkovou, Štěpána Filipa a Adama Slavíka.

3. Jáchym Fadrný – Čelákovice 4 body

Cenový fond nabídl každému účastníkovi výběr z hodnotných cen. Ceny jsou k nahlédnutí na odkazu: https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/Ceny_8._online_turnaj_v_sachu_Domecku_Vlasim_Silvestrovsky_29.12.2020

Dětem blahopřeji k pěkným výkonům a někdy příště, snad už naživo, se sejdeme při nějakém turnaji u nás. Děkuji za spolupráci všem pořadatelům.

Zaznamenal: Lukáš Filip