POSTUPUJÍCÍ NA MISTROVSTVÍ ČECH ZE STŘEDOČESKÉHO KRAJE

23.06.2009 09:00

 

č

postup

jméno

Nar

Oddíl

Rtg

HD16

1

PP

Růžička Václav

5.2.1994

ŠK Kladno

2041

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

PP

Baláček Tadeáš

17.4.1995

Sokol Kolín

2030

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

PP

Zvára David

23.06.1994

Tj Spartak Vlašim

1939

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

PP

Pospíšil Martin

20.7.1995

TJ Tourist Biomedica Říčany

1837

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

PP

Zadina Jiří

17.06.1994

Tj Jince

1725

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

PP

Paukert Jindřich

16.2.1994

ŠK Řevnice

1572

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

PKP

Haman Jakub

18.10.1996

Šk Kladno

1866

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

P1

Franc Ondřej

03.06.1995

Šk Řevnice

1619

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

P2

Jordán Petr

14.06.1994

Tj Sokol Struhařov

1432

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

P3

Černý Michal

22.07.1994

Šk Kladno

1529

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

P4

Česánek Jaroslav

16.01.1995

Šk Medvědi Zvole

1506

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

P5

Vopěnka Štěpán

14.02.1995

Tj Spartak Vlašim

1489

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

P6

Duong David

11.09.1995

Sk Ddm Slaný

1250

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HD14

1

PP

Haman Jakub

18.10.1996

Šk Kladno

1866

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

PP

Čáp Adam

06.02.1997

Šk Kladno

1674

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

PP

Skalický Tomáš

24.8.1996

TJ Tourist Biomedica Říčany

1603

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

PP

Pýcha Patrik

28.04.1997

Tj Spartak Vlašim

1505

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

PKP

Hrdina Robin

23.06.1996

Tj Spartak Vlašim

1724

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

P1

Rathouský Jakub

18.03.1996

Tj Tourist Biomedica Říčany

1514

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

P2

Hánl František

12.05.1996

Tj Kaučuk Kralupy Nad Vlt

1301

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

P3

Bodický Michal

11.12.1997

Sk Pyrit Příbram

1501

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

P4

Vokoun Ondřej

23.10.1996

Tj Kaučuk Kralupy Nad Vlt

1377

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

P5

Hochman Jan

06.09.1996

Sk Pyrit Příbram

1353

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

P6

Pikal David

12.08.1997

Tj Spartak Vlašim

1250

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

P7

Studnička Patrik

21.05.1996

Tj Spartak Vlašim

1250

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

P8

Ježek Marek

18.07.1997

Tj Kavalier Sázava

1250

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HD12

1

PP

Rýdl Jiří

05.08.1998

TJ Spartak Vlašim

1700

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

PP

Gruber Tomáš

11.09.1999

Tj Kaučuk Kralupy Nad Vlt

1250

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

PP

Vrecion Jiří

24.09.1999

Tj Lokomotiva Beroun

1250

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

PKP

Boček Lukáš

23.07.1998

Šk Medvědi Zvole

1296

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

P1

Filip Vojtěch

02.04.1998

Tj Spartak Vlašim

1250

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

P2

Starýchfojtů Josef

28.09.1998

Šk Řevnice

1411

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

P3

Máslo Ondřej

10.05.1998

Šk Medvědi Zvole

1250

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

P4

Hakl David

19.07.1998

Šachový Klub Zdice

1250

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

P5

Gabriel Patrik

31.08.1998

Tj Auto Škoda Mladá Boleslav

1250

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

P6

Víšek Ondřej

29.12.1998

Sk Ddm Slaný

1250

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HD10

1

PP

Vystrčil Martin

25.02.2000

Tj Tourist Biomedica Říčany

1250

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

PP

Pastrnek Michal

04.09.2001

Tj Tourist Biomedica Říčany

1100

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

PP

David Matěj

31.08.2001

Tj Spartak Vlašim

1100

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

PKP

Civín Dominik

20.04.2000

Šachový Klub Zdice

1250

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

P1

Ždych Daniel

04.10.2001

Tj Spartak Vlašim

1100

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

P2

Balek Filip

17.06.2000

Sk Pyrit Příbram

1100

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

P3

Vojta Martin

17.08.2000

Tj Auto Škoda Mladá Boles

1100

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

P4

Babouček Mikuláš

29.08.2000

Šachový Klub Zdice

1250

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

P5

Homola Martin

13.07.2000

Sokol Český Brod

1250

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

P6

Soukup Jiří

16.03.2001

Sk Pyrit Příbram

1100

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SUMÁŘ:

 

TJ Spartak Vlašim ……………………………………..   10

TJ Tourist Biomedica Říčany ………………………      5

ŠK Kladno ………………………………………………..      5

SK Pyrit Příbram ………………………………………       4

ŠK Řevnice ………………………………………………       3

ŠK Medvědi Zvole …………………………………….        3

TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou …………………        3

Šachový Klub Zdice ………………………………….        3

SK Ddm Slaný ………………………………………….       2

TJ Auto Škoda Mladá Boleslav …………………..        2 

Sokol Kolín ………………………………………………       1

TJ Jince …………………………………………………..       1

TJ Sokol Struhařov …………………………………..        1

TJ Kavalier Sázava …………………………………..        1

TJ Lokomotiva Beroun ……………………………..         1

Sokol Český Brod ……………………………………          1

CELKEM CHLAPCŮ                                                   46

Zpět

Diskusní téma: POSTUPUJÍCÍ NA MISTROVSTVÍ ČECH ZE STŘEDOČESKÉHO KRAJE

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode