PŘEDPOSLEDNÍ ONLINE ŠACHOVÝ TURNAJ 2. SERIÁLU

28.02.2021 12:25

Do předposledního kola se v sobotu 27.2.2021 přihlásilo úctyhodných 73 šachistů. V kategorii starších žáků hrálo 41 šachistů a v kategorii mladších hrálo 32 dětí.

V tomto turnaji byla vyhlášena mimořádná soutěž pro děvčata a ta na 1. místě získala medaili a diplom. U starších zvítězila naše Kamilka Steinová a v kategorii mladších obsadila první příčku Anička Vlasáková z Peček.

Kategorii starších žáků vyhrál Filip Čermák ze Zvole, který uhrál 6 bodů a se šesti body ho následoval z MěDDM Michael Stein a i 3. místo náleží MěDDM díky Kamile Steinové, která uhrála 5,5 bodu a „bramborovou“ příčku s 5 body obsadil rovněž hráč z MěDDM Štěpán Filip.

Mladší žáky vyhrál Denis Martínek z ŠK Bohnice s plným počtem bodů (7!), druhé místo obsadil se 6 body Jindřich Trejbal z Velvar a 3. místo Jiří Petrášek z Brodců s 5 body.

V ONLINE LIZE se některá pořadí změnila, ale není nic ztraceno.

Kategoriie 2004 a 2005

1. místo Štěpán Filip 28 bodů; 2. místo Kamila Steinová 28 bodů; 3. místo Filip Vopálka 19,5 bodů.

Kategorie 2006 a 2007

1. místo Filip Čermák 27 bodů; 2. místo Marek Kůrka 25 bodů; 3. místo Adam Slavík 22,5 bodů.

Kategorie 2008 a 2009

1. místo Michael Stein 30 bodů (Míša vede i v celkovém pořadí v turnaji "A");  2. místo Patrik Kohm 26 bodů; 3. místo Alice Zelenková 22 bodů.

Kategorie 2010 a 2011

1. místo Jiří Petrášek 27 bodů; 2. místo Daniel Zeman 26,5 bodů; 3. místo Tereza Slavíková 23 bodů.

Kategorie 2012 a mladší

1. místo Jindřich Trejbal 28,5 bodů (Jindřich vede i v celkovém pořadí v turnaji "B"); 2. místo Jáchym Fadrný 24,5 bodů; 3. místo Vít Sehnoutka 23 bodů.

V ONLINE LIZE V ŠACHU DOMEČKU VLAŠIM -  2. SERIÁLU se dosud zapojilo 110 dětí z regionu, ale i širokého okolí. Těší nás, že si každou sobotu udělají čas a zahrají si s kamarády pěkné šachové partie.

Příští sobotu, tj. 6.3.2021 se odehraje poslední 8. kolo. V tomto turnaji každý šachista dostane věcnou cenu, kterou si po turnaji vybere na našem webu v diskuzi. Na této webové adrese https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/ se v týdnu objeví ceny pro turnaj "A" a "B". Nejprve si budou ceny vybírat šachisté z turnaje "B", protože jsou mladší. Po vyhlášení turnaje "B" příjdou na řadu šachisté z turnaje "A". Dále vyhodnotíme všechny kategorie z Online ligy Domečku Vlašim. Více informací o cenách bude na letáku pro osmý turnaj a v článku, který se objeví na stránkách příští týden.