PRVNÍ ODDÍLOVÝ TURNAJ ŠACHOVÝCH KROUŽKŮ V PRAVONÍNĚ

21.10.2018 20:39

PRVNÍ ODDÍLOVÝ TURNAJ ŠACHISTŮ 2018-2019

Rozhodli jsme se v pátek 19.10.2018 uspořádat pro děti z šachových kroužků Pokročilých
a Mírně pokročilých uspořádat šachový oddílový turnaj.

Celkem se nám sešlo 18 šachistů, kteří seutkali v klubovně. Funkci hlavního rozhodčího plnil pan Vladimír Horák.

V kategorii Pokročilých byl nejúspěšnějším šachistou Štěpán Filip, druhou příčku obsadil se stejným počtem bodů (o pořadí si "střihli") Filip Kůra a třetí příčku obsadil Adam Slavík.
Tato skupina hrála tempem 2 x 15 minut.

Mírně pokročilé jsme rozdělili do dvou skupin. Těch s vyšší výkonností hrálo 6, tempem 2 x 8 minut. Zvítězil Karel Vávra, druhé místo obsadila Natálie Štanderová a třetí příčku obsadil
Michal Škaryd.

Druhá skupina z Mírně pokročilých měla 8 hráčů, kteří hráli tempem 2 x 7 minut. Zde vyhrál Zdeněk Šťastný, druhé místo obsadila Eliška Škarydová a třetí místo Tereza Slavíková.

Děti si za své výkony odnesly sladkosti, které jim poslala paní ředitelka Pavla Homolková z Domečku.

Děkuji všem za pěkné výkony.

FOTEČKY: sachypravonin.rajce.idnes.cz/Oddilovy_turnaj_krouzku_Pokrocilych_a_Mirne_pokrocilych_19.10.2018/

Zaznamenala: Marie Filipová

Diskusní téma: PRVNÍ ODDÍLOVÝ TURNAJ ŠACHOVÝCH KROUŽKŮ V PRAVONÍNĚ