PRVNÍ ODDÍLOVÝ TURNAJ - vážné partie - ŠK PRAVONÍN

22.04.2016 21:03

SLAVNOSTNÍ ŠACHOVÁ SCHŮZKA


            V letošním školním roce jsme se rozhodli realizovat při pátečních schůzkách vážné partie. Hrálo 8 pokročilých a mírně pokročilých šachistů ze zájmových útvarů MěDDM Vlašim, které provozujeme v Pravoníně.

      

PROPOZICE:

Oddílový turnaj ve vážných partiích se zápisem.

Místo konání: klubovna ŠK Pravonín

Termíny konání:  od října 2015 do dubna 2016

Tempo: 60 minut

Rozlosování: každý s každým (14 kol)

Rozhodčí: Marie Filipová

Rozbory partií: Lukáš a Vojtěch Filipovi

 

KONEČNÉ  VÝSLEDKY: 1. Píšová Petra 13,5 bodů, 2. Kůra Filip  9,5 bodu, 3. Filip Štěpán 8,5 bodu, 4. Zeman Lukáš 8,5 bodů, 5. Slavík Adam 5,5 bodu, 6. Jelínek František  4,5 bodu, 7. Slavíková Barbora   4,5 bodu, 8. Veselý Jan 1,5 bodu.


       Vzhledem k tomu, že se ohlásila na pátek 22.4.2016 paní starostka Mgr. Jana Lapáčková, využili jsme její přítomnosti a připravili vyhodnocení právě ukončeného Oddílové turnaje 2016.

       Pro děti byly připraveny plakety, medaile a diplomy a samozřejmě, že i drobné ceny. Jako bonus dostaly od trenérů každý svoji pizzu. Z tohoto dárku měli všichni velikou radost. Pizzu dostaly všechny děti, tedy i z kroužku školních začátečníků, aby jim to nebylo líto.

       Paní starostka pak odměnila za pěkné umístění na Mistrovství České republiky naši talentovanou šachistku Petru Píšovou. Velice nás potěšilo, že si někdo z venčí vzpomene a uzná tak vynikající úspěch. Vždyť kdo se může pochlubit tím, že dovezl bronz z MČR? Letos to byl kov o to cennější, neboť to byla jediná medaile pro Středočeský kraj. I ostatním dětem přinesla drobné pamlsky a popřála jim hodně úspěchů do nadcházející činnosti. Rovněž vyjádřila velikou radost z umístění družstva v Regionální soutěži "E" a poblahopřála k postupu do Regionálního přeboru. Poděkování směrovala i trenérům a ocenila, že tak mladí lidé se věnují intenzivně malým dětem a vychovávají novou generaci šachistů. Poděkovala jim za to, že s dětmi vyjíždí na soutěže, které se konají o víkendech a že jim připravují různé kvízy a i mimošachové akce. Poděkování jsem dostala i já za činnost s mládeží.

 

 

Diskusní téma: PRVNÍ ODDÍLOVÝ TURNAJ VE VÁŽNÝCH PARTIÍCH V ŠK PRAVONÍN

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek