9.KOLO REGIONÁLNÍ PŘEBOR "C" - KAVALIER SÁZAVA X ŠK PRAVONÍN 1.3.2015 A ZÁVĚREČNÉ ZHODNOCENÍ

20.03.2015 20:45

SOLIDNÍ ŠESTÉ MÍSTO!

      Pokusy o přesvědčení kohokoliv, aby napsal souhrnný článek, selhaly a tak se do toho pustím sama. Jak nadpis článku praví, opravdu solidní závěrečné umístění našeho družstva! Můžeme být spokojeni.

      Úvodem děkuji všem, kdož nastupovali zodpovědně k sehrání soutěžních partií, někdy to dalo fušku, ale vždy nastoupilo družstvo v plném počtu, žádné kontumace nebyly.

      Čtyři výhry, čtyři prohry a jedna remíza, to je souhrn našich zápasů. 13 bodů, skóre 40,5 (třetí nejlepší). Nejvíce partií odehrál Jakub Voříšek (8, a to dojíždí až z Prahy!), uhrál 4 body (50 %), hned za ním se řadí se 7 partiemi Vojtěch Filip (vynechal poslední dva zápasy, kdy byl povolán do Krajského přeboru) a uhrál také 4 body (57,14 % - vše na první šachovnici), dále 7 partií odhrál Vladimír Horák 3 body (42,86 %). Šest partií zaznamenal Karel Pitra se 3,5 body (58,33 %). Následují ti, kteří sehráli 5 zápasů: Miroslav Lalouček 3,5 bodu (70 %), Ondřej Vykouk 3,5 bodu (70 %) a Anežka Vlková 4 body (80 %). Na čtyři zápasy nastoupili: Jaroslav Pazdera 0,5 bodu (12,5 %), Lukáš Filip 2,5 bodu (62,5 %), Krejčiříková Martina 3 body (75 %) a Jakub Vojta 3,5 bodu (87,5 % - procenticky nejúspěšnější). Tři partie pak odehráli Tomáš Hašek (0,5 bodu) a Richard Mládek (1 bod), dvě partie Daniel Houdek (1,5 bodu) a Stanislav Vávra  (1 bod).

     Přehráli jsme SK Slavoj Čáslav A, Sokol Český Brod B, Spartu Kutnou Horu B a TJ Kavalier Sázava A. Nejvýraznější výhra byla ta první 1,5 : 6,5. Remizovali jsme s kamarády ze Stříbrné Skalice A a prohráli jsme s ŠK Spartak Čelákovice A, Klubem šachistů Říčany 1925 F, TJ Sokolem Sendražice B a Sokolem Kolín C (největší prohra 2,5 : 5,5).

        Děkuji všem, kdož dojížděli za zápasy, že tak činili bez nárady (alespoň u mě nikdo náhradu na cestovné nepožadoval), děkuji Obci Pravonín, že jsme svá utkáním mohli sehrát ve Spolkovém domě v Pravoníně ve velice příjemném prostředí. Odehrávala se zde utkání i Regionální soutěže, také bez náhrady, považujeme to za bezplatnou podporu vlašimského šachu.

         Děkuji také těm, kdož asistovali při jednotlivých zápasech v kiosku, pokud jsem nemohla já, a to Lukáši Filipovi  a Heleně Kůrové, kteří plnili i funkci fotografů.


Diskusní téma: REGIONÁLNÍ PŘEBOR "C"

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek