ŘEVNICKÉ DVOJICE 23.5.2009 - BRATŘI FILIPOVÉ "ZAVÁLELI"

11.09.2009 21:14

LUKÁŠ A VOJTA FILIPOVI OBSADILI 1. MÍSTO NA ŘEVNICKÝCH DVOJICÍCH VE SPOLEČNÉ SKUPINĚ DĚTÍ A AMATÉRŮ. OD PRVNÍHO KOLA BYLI VE VEDENÍ A TENTO POST UŽ NEPUSTILI AŽ DO KONCE TURNAJE.

OCEŇUJEME JEJICH VELIKÝ ŠACHOVÝ RŮST, KTERÝ ZAZNAMENALI, V POROVNÁNÍ SE STEJNÝM TURNAJEM, KONANÝM V LOŇSKÉM ROCE, ALE I NA JINÝCH ŠACHOVÝCH SOUTĚŽÍCH PODÁVAJÍ STABILNĚ SLUŠNÉ VÝKONY, A TO NEJEN ONI, ALE I NĚKTEŘÍ DALŠÍ ČLENOVÉ NAŠEHO KLUBU ZAZNAMENALI VELKÉ ZLEPŠENÍ. "LÁMÁNÍ CHLEBA" PROBĚHNE ZA TÝDEN NA SEČI!!!

Tradiční turnaj Řevnické dvojice obeslal TJ Spartak Vlašim hned šesti dvojicemi.

Profesionály reprezentovali: Ondra Mejzlík a David Zvára

Petr Havelka a Patrik Pýcha

Amatéry reprezentovali: Jiří Voldán a Václav Voldán

Jiří Mejzlík a Matěj David

Děti reprezentovali: Lukáš Filip a Vojta Filip

Nela Pýchová a Filip Zvára

Celkové zhodnocení jistě provede přímý účastník buď Jiří Mejzlík nebo Jarda Pýcha. Já se budu věnovat zhodnocení bratrů Filipových, kteří jsou z našeho Šachového klubu Pravonín. Kluci byli nasazeni jako pátí (Lukáš ELO 1324 a Vojta 3. VT). S přehledem vyhráli nejen svoji kategorii DĚTÍ, ale i společně hranou skupinu DĚTÍ + AMATÉŘI. Od prvního kola jen vítězili, až v posledním 7. kole remizovali s oddílovou dvojicí Nela Pýchová a Filip Zvára, kteří nakonec skončili třetí.

Lukášův celkový výkon byl: 1681, loni to bylo 1191

Vojtův celkový výkon byl: 1651, loni to bylo 1127.

Společně hraná skupina dětí a amatérů měla 26 dvojic. Profesionálů hrálo 13 dvojic.

Lukáš i Vojta si zaslouží velikou pochvalu za vzornou rezprezentaci a dosažený výkon. Za první místo dostali oba poháry a spoustu ovoce.

Za bezpečnou dopravu kluků děkuji panu Mejzlíkovi.

Výsledky amatéři a děti: chess-results.com/tnr22200.aspx?lan=5

Výsledky profesionálové: chess-results.com/tnr22201.aspx?lan=5