ŠESTÉ KOLO ONLINE LIGY DOMEČKU VLAŠIM

18.04.2021 21:43

V šestém kole se nám výsledková listina na předních místech konečně změnila. Celkem se ONLINE ŠACHOVÉHO TURNAJE DOMEČKU VLAŠIM zúčastnilo 57 šachistů, z toho dětí z Domečku hrálo deset.

První a druhou příčku obsadili kluci ze Zvole, a to Marek Kůrka a Filip Čermák, oba uhráli 6 bodů. Stejně bodů měl i bronzový Michael Stein a i „bramborová“ příčka náležela šachistovi z Domečku Štěpánu Filipovi, který uhrál 5,5 bodu.

Mimořádná odměna byla v tomto kole vyhlášena pro prvního chlapce a první díku ročníku 2009. Z kluků získal cenu Míša Stein z Domečku a z dívek získala cenu Terezka Dufková z Říčan.

Výsledky 6. kola zamíchala výsledky na předních místech. Stále ONLINE LIGU DOMEČKU VLAŠIM vede a už vyhraje Denis Martínek z ŠK Bohnice, který má prozatím na svém kontě 33,5 bodu, na druhé příčce je Michael Stein s 27 body a stejně bodů má, rovněž šachista z Domečku Vlašim, Štěpán Filip. Své pozice si budou muset hodně hlídat, neboť jim šlapou na paty Filip Čermák ze Zvole (26,5 bodu), Daniel Pánek z DP Praha (26 bodů), dále Patrik Kohm z OAZA Praha s 25 body a se stejným počtem bodů Jindřich Trejbal z Velvar.

Šesté kolo zamíchalo i výsledky v kategoriích a já nabízím průběžné výsledky po 6. kole: