VÍKEND V ŠACHOVÉM HOTELU ZÁMECKÁ SÝPKA V BLANSKU

20.08.2017 16:36

VÍKEND V ŠACHOVÉM HOTELU ZÁMECKÁ SÝPKA

        O víkendu 18. - 20. 8. 2017 jsem si užila dárkového poukazu, který mi byl vylosován na MČR šestičlenných družstev v rapid šachu na 55. "Zaječicích". 

        Ubytování v hotelu ZÁMECKÁ SÝPKA  a vůbec celý víkend v Blansku byl bezvadný. Doprovázeli mě dcera a syn a vnoučata Filip Kůra a Štěpán Filip, kteří si svůj pobyt doplatili.

        Hotel je označen 5 hvězdičkami a opravdu tomu, jak vybavením, tak i službami odpovídá. Vynikající úrovní a vzorně odvedenou prací se mohou chlubit kuchaři i servírky, kteří jsou opravdu profesionály.

        Na chodbách i ve společných prostorách jsme viděli mnoho šachových motivů a dekorací. Na každém kroku jsme se setkávali i s litinovými dekoracemi, které jsou právě pro Blansko specifické.

        Během svého pobytu jsme navštívili Muzeum a Zámek Blansko a celý den jsme strávili ve Westernovém městečku v Boskovicích. Hlavně kluci si užili všech možných atrakcí. Moc se nám tam všem líbilo.

        Ještě jednou děkuji pořadatelům ze Zaječic, kteří mě obdarovali tak hodnotnou cenou, kterou měli v losovacím zařízení a mě zase šlo tak trochu štěstí naproti (a to právě v roce, kdy náš šachový klub vstoupil do výročního 10. roku práce s šachovou mládeží) a i velice překvapili a já si mohla užít překrásný prázdninový víkend.

        Více na několika fotografiích: sachypravonin.rajce.idnes.cz/Zamecka_sypka_Blansko_18.-20.8.2017/

Odkaz na hotel: www.sypkablansko.cz/#utm_source=firmy.cz&utm_medium=ppd&utm_content=hledani&utm_term=hotel zámecká sýpka&utm_campaign=firmy.cz-12832831

Odkaz na Westernové městečko: westernove-mestecko.cz/

Odkaz na zámek a muzeum: www.hrady.cz/?OID=2626


Zaznamenala: Marie Filipová

Diskusní téma: VÍKENDOVÝ POUKAZ Z 55. ZAJEČIC

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek