Datum: 30.12.2009

Vložil: Jarda P.

Titulek: poděkování

Já bych rád také poděkoval za výborně zorganizovaný turnaj v pěkném prostředí,to je ostatně v Pravoníně vždy a to i při soutěži dospělích. Dětem i dospělím se v Pravoníně určitě líbilo a už se těší na další turnaje pořádané u vás. Pro děti to bylo zpestření prázdnin ,pro dospělé zase možnost setkat se s ostatními rodiči a trochu si pokecat.
Jinak se musím vždy pousmát ,když bych měl zrovna já provést odborné posouzení :-) . Takže to radši nebudu dělat ani teď,někdo by mohl namítat,že když někdo šachy nehraje ,těžko může někoho hodnotit ,a to je asi pravda. Snad jen to,že turnaj byl opravdu zajímavý a ani o překvapivé výsladky nebyla nouze(např.vítězství Vojty a Neli nad Davidem Zvárou). Prestiž turnaje určitě zvedla i účast Tomáše Skalického a Martina Pospíšila,kdy se naši kluci museli snažit ,aby pohár neputoval do konkurenčních Říčan.
Trochu mě mrzí ,že další turnaj v Pravoníně bude v době kdy začínají jarní prázdniny a my se chystáme na hory ,takže se bohužel nebudeme moct zůčastnit. Škoda,turnaje dvojic jsou vždy velice zajímavé.
Tak ještě jednou díky za výborný turnaj a s některými nashledanou v sobotu ve Stříteži.

Přidat nový příspěvek